Daisy67 Daisy67 komentáře u knih

Orlova kořist Orlova kořist Simon Scarrow

Začátek nic moc , zdálo se mi , že děj je moc čitelný a postavy se chovají hloupě . Najednou zjistím , že nemohu přestat číst ... poslední třetinu knihy jsem zhltnul a těším se na další díl .

29.03.2022 4 z 5

Orel na lovu Orel na lovu Simon Scarrow

Nečekal jsem , že třetí díl " zhltnu " . Jiné prostředí osvěžilo a i když byl děj trochu čitelný předem , vůbec mi to nevadilo . Konec mne tak chytil , že jsem knihu nemohl odložit .

08.03.2022 5 z 5

Vítězství orla Vítězství orla Simon Scarrow

Víc intrik , s odloženou spravedlnosti ( aspoň doufám ) , ale na mlýnek na maso také dojde ( nic pro slabé žaludky s velkou představivosti :) ) Válečné umění Cata je trochu jako na houpačce. Uvidíme co přinese další díl .Každopádně mne kniha ponoukla podívat se na toto historické období .

05.03.2022 4 z 5

Pod znakem orla Pod znakem orla Simon Scarrow

Kniha přečtena na 3x a už se těším na další díly .

26.02.2022 5 z 5

Vetřelec - Peklo Vetřelec - Peklo Christopher Golden

Kniha se mi dostala do rukou náhodou a jako filmový fanoušek jsem chvíli váhal, zda se pouštět do čtení "trojky" . Začátek pomalejší - takový úvod do stále se zrychlujícího děje , až do divokého finále .Konec paráda . Ty předešlé chybějící díly jsem nevnímal jako důležité ,ale rád si je také dočtu .

22.02.2022 5 z 5

Krásky a vetřelci: Pulp stories Krásky a vetřelci: Pulp stories * antologie

Kniha ( dárek ) , od které jsem moc nečekal . Sex , jako "povinná výbava" každé povídky , se nakonec ukázal jako zajímavý prvek se kterým se každý autor popral po svém. Přestože jsem polovinu tvůrců neznal ,bavil jsem se od začátku až do konce a nebylo to jenom tím , že jsem po dlouhé době držel v ruce místo čtečky poctivou knihu.

16.02.2022 5 z 5

Odplata Odplata Alex Drescher

Příliš velké očekávání po přečtení prvního dílu se mi změnilo ve zklamání.Pravda je že v tom hrál roli velký časový odstup a těžko jsem se po tak dlouhé době orientoval v postavách.První polovina knihy bylo trápení ,ta druhá už konečně navázala na předešlou knihu a bavila mě.

18.12.2019 2 z 5

Leviatan se probouzí Leviatan se probouzí James S. A. Corey

Sérii jsem začal číst až po zhlédnuti seriálu a vůbec to nevadí ba naopak spoustu věcí objasní.

23.04.2019 5 z 5

Řetězová reakce Řetězová reakce František Kotleta (p)

Pořád dobré , ale první knihy této série byly přece jen lepší.

Smlouva na život Smlouva na život Marko Kloos

Nic originálního ale čtivé .

Pandemie Pandemie A.G. Riddle

Zajímavé prolínání skutečnosti a fikce .Škoda toho divokého závěru knihy ,