dagsvob dagsvob komentáře u knih

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Skvělá.....doporučuji

14.01.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Tak tohle nemělo chybu! Různé pohledy tří žen na stejnou situaci mě teda fakt bavily.

08.01.2016 5 z 5

Volání minulosti Volání minulosti Barbara Wood

skvělé čtení, určitě si přečtu další od této autorky

18.11.2015 5 z 5

Jako v pavučině Jako v pavučině Cat Clarke

Super čtení. I když je kniha určená pro jinou věkovou kategorii než jsem já, moc mě bavila. Už se těším na Trýzeň od této autorky.

09.11.2015 5 z 5

Promlčení Promlčení Jiří Březina

Pro mě super. Myslím, že doba po válce nebyla jednoduchá a tohle se opravdu dělo....

Odsun Němců se týkal i části mé rodiny, nikdo o tom nám, tehdejším dětem, nechtěl moc povídat, někdo ze strachu, někdo se k tomu prostě nechtěl vracet, takže jen z nějakých náznaků vím, že došlo k něčemu tragickému. Bohužel se už nemám koho zeptat. Dneska by snad už byli sdílnější.......

18.10.2015 5 z 5

Tudy cesta nevede Tudy cesta nevede Natasha Cooper

Další super čtení od této autorky. Doporučuji

14.10.2015 5 z 5

Ničivá nejistota Ničivá nejistota Natasha Cooper

Super, děj byl svižný, kniha se četla dobře a podle mě překvapující rozuzlení.

11.10.2015 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Super čtení, určitě si přečtu i další knihy autorky.

27.09.2015 5 z 5

Loutkář z ghetta Loutkář z ghetta Eva Weaver

Skvělá kniha, nemohla jsem se od ní odtrhnout.

15.07.2015 5 z 5

Cestou ven se neohlížej Cestou ven se neohlížej Jitka Prokšová

Úžasná! Nemohla jsem se od ní odtrhnout!

21.05.2015 5 z 5

Deník kastelána Deník kastelána Evžen Boček

Pro mě vážně dobré čtení, líbí se mi humor autora, skeptický postoj hlavního hrdiny k věcem, které se nedají jednoduše vysvětlit a přitom by tak rád logické vysvětlení našel. Mám to dost podobně.....Nejsem prudérní, takže nějaké to sprosté slovo mně nevadí, myslím, že to jednoduše a trefně vystihuje momentální rozpoložení vypravěče.

18.01.2015 5 z 5

Souhlasím s uživatelem elcapitano. "Švejkovský" Karlsson mě fakt bavil. Propojit historii s Alanem Karlssonem byl dost dobrý nápad.

07.11.2014 5 z 5