Čtenářka29 Čtenářka29 komentáře u knih

Ve vteřině Ve vteřině Suzanne Redfearn

Kniha za tři večery přečtená. Chvílemi napínavé, ale zároveň jednoduché a zajímavé čtení.

19.02.2022 4 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Tyto knihy mám ráda a tato nezklamala.

03.12.2021 3 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Za tři odpoledne přečteno. Jeden den jsem četla až někdy do půl noci a to už jsem se i dost bála a neměla dobrý pocit. Za mě napínavá kniha na které bude něco pravdy. Takové nevysvětlitelne věci se dějí a v knize byli skvěle popsané. Takže knihu doporučuji.

17.04.2021 5 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Na knížku jsem se těšila, ale..
Do půlky jsem si říkala že to snad ani nedočtu, ale když už jsem byla tak daleko dala jsem tomu šanci. Ke konci už mě jen zajímalo jak to dopadne a budu mít knihu " z krku".
Dalo se to, ale znám i lepší knihy.

21.01.2020 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Jeden večer jsem začala číst a druhý večer už byla přečtena :) opět skvělá knížka která se nedala odložit :)

03.01.2020

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Stejně jako knihu Za zavřenými dveřmi jsem i tuto měla za jeden den přečtenou. Pořád jsem knihu nemohla odložit a četla dal. Knihu doporučuji.

22.01.2019 5 z 5

Panda v nesnázích Panda v nesnázích Markéta Lukášková

Ten konec bych čekala jiný ale knihu doporučuji přečíst :)

21.01.2019 4 z 5

Sama sobě majákem Sama sobě majákem Kateřina Rezková

Když tato kniha vyšla ihned jsem si ji objednala. Ještě ten den co mi dorazila jsem jí okamžitě přečetla.
A byla jedním slovem úžasná.
Doporučuji všem.
A dnes mi dorazila druhá kniha od Kate. Ihned jsem jí začala číst a je prostě úžasná.
Doufám že se můžeme ještě někdy těšit na další knížku. ❤️????

20.09.2018 5 z 5

Úlomky ženy 2 Úlomky ženy 2 Katarína Krnáčová

Úžasná stejně jako první díl.

11.09.2018 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Nejdříve jsem měla problém se v ději zorientovat,ale později jsem se od knihy nemohla odtrhnout.

03.07.2018 4 z 5

Dôvod dýchať Dôvod dýchať Rebecca Donovan

Všechny tři díly stojí za přečtení. Nemohla jsem se od čtení odtrhnout. Úžasný příběh.

05.12.2015 5 z 5