Cocina Cocina komentáře u knih

Navěky Navěky J. M. Darhower

Moc pekná kniha,necekala jsem takovy dej. Myslela jsem,ze to opět bude romantika ,ale nakonec me moc to překvapilo. Mafie a láska,velmi prekvapiva kombinace. Takove zvraty a nečekané události. Chvílemi jsem se usmívala a chvílemi plakala. Mohu jenom doporučit,nemam slov

01.08.2016 5 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Za mě super kniha,precetla jsem ji skoro v rekordním čase. Moc se mi líbila,dobre se cetla,i diky krátkým kapitolám. Pro mě to byl strhující dej,kdy jsem stale cetla a cetla,abych zjistila,jak to dopadne. Trochu mi tedy vadil stručný závěr,mohlo to byt více rozepsané...ale jinak za mně 5*

25.06.2016 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Super zakončení trilogie,přečetla jsem ji jedním dechem,vubec se neslo odtrhnout. nemohla jsem se dočkat konce,az zjistím,jak to skončí a za me tedy super závěr. Mohu jenom doporučit! A fotky opět moc pekne a zajímavé.

17.06.2016 5 z 5

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

Moje prvni kniha s Holmesem a moc se mi líbila. Vyprávění Wattsona bylo dobré a libil se mi ležérní přístup Holmesa. Až dokonce jsem premyslela,kdo byl hlavní "padouch". Za mně super

15.06.2016 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Další dil,opět nadšeni. Nenapadlo by ne,ze taková knížka by me mohla tak nadchnout,ale moc se mi libi a doufam,ze nakonec vse skončí happyendem :D :)

12.03.2016 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Kniha se mi moc libilo, zajímavý napad od spisovatelky. Dobre se cetla, proste oddechova četba :) a uz se těším na další dil

10.03.2016 5 z 5

Behem chvíle přečtené,velmi jsem se u toho nasmala a verim,ze se k ni jeste vrátím. Humor tam opravdu nechybí ja doporučuji

10.12.2015 5 z 5

Nejdražší dcera Nejdražší dcera Elizabeth Little

Ze zacatku me to moc nenadchlo,ale postupem času jsem se konečně začetla a nemohla se odtrhnout. Kniha je opravdu dobrá!

14.10.2015 4 z 5

Antibohyně Antibohyně Kendare Blake

Super knížka,přečetla jsem ji jedním dechem,nemohla jsem se od ni odtrhnout. Muzu jenom doporučit :) i kdyz mi tam moc nesedelo,jak se chovali bohové,ale i přesto jsem byla moc spokojená :))

19.07.2015 5 z 5

61 hodin / Seznam přání / Kde se snoubí šero se šerem / O dívce, která chytala měsíc 61 hodin / Seznam přání / Kde se snoubí šero se šerem / O dívce, která chytala měsíc Lee Child

Nejvíce se mi tedy líbila poslední kniha,která me i překvapila. První tři knizky me tedy moc nenadchly, ale nakonec se to dalo přečíst :)

17.07.2015 1 z 5