1) Lee Child: 61 hodin - Bývalý vojenský policista a známý tulák Jack Reacher rád bere spravedlnost do vlastních rukou. Tentokrát ho náhoda zavedla do zapomenutého města v Jižní Dakotě, kde právě udeřily kruté mrazy a vládne tu i jistý neklid. Brzy se ukáže, že za hranicemi města číhá vrah. 2) Martina Reillyová: Seznam přání - Dvanáctiletý Mark je plný pochybností a přeje si, aby všechno bylo jako dřív a mohli žít s mámou, tátou a bratrem jako šťastná rodina. Jenže se cosi zadrhlo. Mark si vezme do hlavy, že jejich bručounský soused Jeremy je Santa Claus, a jednoho dne mu doručí svůj seznam přání. 3) Michael Ridpath: Kde se snoubí šero se šerem - Napůl Islanďan, napůl Američan – detektiv Magnus Jonson je z domovského Bostonu vyslán na syrově malebný Island, aby tamní policii pomáhal s vyšetřováním závažnější kriminality. Čekají to tu hned tři vraždy a všechny zřejmě souvisejí s nálezem osm set let staré ságy. 4) Sarah Addison Allenová: O dívce, která chytala měsíc - Vítejte v Mullaby, pitoreskním jižanském městečku v Jižní Karolíně, kde žije muž tak vysoký, že dohlédne za obzor, a kde existují rodinná tajemství, za nimiž stojí… snad jen kouzla. Když se sem ke svému dědečkovi přistěhuje mladá Emily Benedictová, nestačí valit oči. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/146371/nejlepsi-svetove-cteni-61-hodin-seznam-prani-kde-se-snoubi-sero-se-serem-o-divce-ktera-chytala-mesic-146371.jpg 418
Vydáno, Readers Digest Výběr (ČR)

61 Hours / The Wish List / Where the Shadows Lie / The Girl Who Chased the Moon, 2010

Endy17
21.11.2016

Těžko hodnotit čtyři v jednom, rozhodně ale můžu říct, že podruhé bych si tuhle knížku nekoupil.

rada1260
16.09.2015

Zatím jsem četla jen poslední knihu a ta mě opravdu zahřála u srdce. Příjemný a lehce dojemný příběh.

ELMA
21.08.2015

Hodnotím jen Seznam přání a Kde se snoubí šero se šerem. Neurazí ale ani nenadchne.

Cocina
17.07.2015

Nejvíce se mi tedy líbila poslední kniha,která me i překvapila. První tři knizky me tedy moc nenadchly, ale nakonec se to dalo přečíst :)

kubicmar
18.05.2014

První kniha byla velice zajímavě napsaná a četla se skvěle. Druhá byla celkem nudná, čekala jsem, že se něco stane, ale nic... Třetí byla místy nuda, ale příběh sám o sobě byl vcelku zajímavý. A ta poslední byla jako třešnička na dortu. Z ní jsem byla opravdu nadšená a přečetla jsem ji jedním dechem.

Perla
13.01.2014

Prvá kniha je podľa mňa dosť nudná. Iba tie posledné dva kapitoly boli celkom zaujímavé.
Druhá kniha je celkom fajn. Tretia ma tiež trochu nudí a k taj poslednej som sa ešte nedostala.

zkrácená verze

Autoři knihy

Lee Child
britská, 1954
Michael Ridpath
britská, 1961
Sarah Addison Allen
americká, 1971

Kniha 61 hodin / Seznam přání / Kde se snoubí šero se šerem / O dívce, která chytala měsíc je v