cloudyyy cloudyyy komentáře u knih

Kniha se mi líbila, ačkoli musím uznat, že Stoletý stařík byl lepší. Když Nombeko něco spočítala, tak jsem se párkrát nachytala, jak jsem počítala s ní. Takže jsem se zasmála a procvičila mozek.

02.08.2019 4 z 5

Kniha se mi moc líbila! Byla vtipná a čtivá. Všechny postavy byly skvělé, ale Alan se Soňou byli nejlepší. Zajímavé bylo, že ačkoli Alan nechtěl, tak vždy ovlivnil významné historické události.

02.08.2019 5 z 5

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

Knihu jsem četla poprvé a moc se mi líbila! Škoda, že jsem jí nečetla, když jsem byla dítě, protože by na mě zapůsobila asi i víc (ale zapůsobila na mě i tak :)). Zítra začnu číst další díl, který jsem viděla pouze zfilmovaný, ale věřím, že i kniha bude skvělá!

24.08.2019 5 z 5

Proč nepožádali Evanse? Proč nepožádali Evanse? Agatha Christie

Tato kniha se mi moc líbila! Výborná zápletka a rozuzlení. Překvapil mě komplic vraha, nemyslela jsem si, že to ta osoba bude. Frankie a Bobby vytvořili skvělý detektivní pár. Doporučila bych jí všem fanouškům Agathy.

15.07.2018 5 z 5

Kniha se mi líbila, ačkoli první díl byl lepší. Zase se Alan zapletl s politiky, tentokrát aktuálními. Bohužel jsem nepochopila, jaktože Alanovi bylo v roce 2005 sto let a v roce 2017 sto jedna let. Mrzí mě, že tu není žádná zmínka o A lanových přátelích z prvního dílu krom Julia (Jonasson mohl napsat, že z Bali odešli, a že žijí šťastně ve Švédsku, třeba.)

07.08.2019 3 z 5

Tři temné koruny Tři temné koruny Kendare Blake

Kniha se mi moc líbila! Zaujala mě originální zápletka s třemi královnami (elementárka, travička a naturalistka). Fandím Arsinoe a ostatním naturalistům. Určitě si přečtu i další díly.

17.08.2019 4 z 5

Zlatá brána otevřená Zlatá brána otevřená Agatha Christie

Nejdříve jsem viděla filmové zpracování se Suchetem, takže jsem věděla, kdo je vrah. Kniha byla super, jen tu bylo moc postav. Také mě zamrzelo, že v knize vystupuje inspektor Sharpe (Japp by byl lepší). Akibombo a Poirot byly nejlepší postavy.

15.07.2018 4 z 5

Panovníci českých zemí - Od Sáma po Karla I. Panovníci českých zemí - Od Sáma po Karla I. Krista Dřišťanová

Skvělý a jednoduchý přehled českých panovníků. Jsou v něm uvedeny i zajímavosti.

26.04.2024 5 z 5

Cesta Argosanů Cesta Argosanů Sebastien de Castell

Kniha byla opravdu dobrá, ale nebyla tak dokonalá jak Divotvůrce.

23.04.2024 4 z 5

Zloději dýmu Zloději dýmu Sally Green

Kniha mě příjemně překvapila a strašně se mi líbila. Moc se mi líbilo, jak nejdříve měla každá postava svou vlastní "storyline" a pak se všechny hlavní postavy setkaly. Nejvíce z hlavních postav jsem si zamilovala Edyona, ale všichni jsou fakt úžasní.
Spoilery: Ze začátku jsem Gravella neměla ráda, ale jeho smrt mě potom zamrzela. Zajímá mě, jak to dopadne mezi Edyonem a Marchem, stejně jako mě zajímá, koho si Catherine vybere. Původně jsem si o Zaynovi myslela, že to bude takový ten namyšlený princ, a překvapilo mě, když jí dal na výběr. Už se těším až přeloží další díl do češkého jazyka :)!

08.06.2019 5 z 5