claudiavas89 claudiavas89 komentáře u knih

Lykke - Tajemství nejšťastnějších lidí na světě Lykke - Tajemství nejšťastnějších lidí na světě Meik Wiking

Kniha se mi moc libila, avšak na základě ankety na fb jsem zistila že mnohe napady jsou v ČR kvůli mentalite lidi neuskutečnitelné

07.12.2020 4 z 5

Jaké barvy je tvůj padák Jaké barvy je tvůj padák Bolles Richard Nelson

Sice je kniha starší ale co se týče doporučení ohledně hledání práce má stále co nabídnout

01.12.2020 5 z 5

První rok života První rok života Miroslav Matoušek

Ctu knihu od neho z r 1977 se stejnym názvem

17.11.2020

čtive, krásne foto

10.11.2020

Návod na přežití pro bejby Návod na přežití pro bejby Igor Bukovský

Kniha se mi libilo, dozvedela jsem se par novinek ale co se tyce poslednich kapitol o výživě uplne s nimi nesouhlasím

08.11.2020 3 z 5

Hlava XXII Hlava XXII Joseph Heller

chvilemi absurdni

04.11.2020

Návrat k sobě Návrat k sobě Pavel Hirax Baričák (p)

pohladila dušu

26.10.2020 5 z 5

Brida Brida Paulo Coelho

pro mně nejlepší coelho kniha, nalezla jsem opovědi na dávno stracene otázky, kniha mě pohltila

24.09.2020 5 z 5

Vše začíná modlitbou - Meditace o duchovním životě pro lidi všech vyznání Vše začíná modlitbou - Meditace o duchovním životě pro lidi všech vyznání Agnesë Bojaxhiu

Myslela jsem ze to bude autobiografie, je to spis sbirka citatov

14.09.2020 4 z 5

Myslela som, že většina knih od coelho v sebe skryva nejaku podstatnu myšlienku, v tejto som žial žiadnu nenašla

09.09.2020 2 z 5

Energie pro partnerské dvojice Energie pro partnerské dvojice Gerhard H. Eggetsberger

Kniha se mi nelibila, očekávala jsem něco jiného, obsahuje recepty na mixy z aromaoleju , keglove cviky, prvni polovina je psana příliš odborně

05.09.2020 1 z 5

Mysli, Konaj, Zbohatni Mysli, Konaj, Zbohatni Andy Winson

Zhrnutie motivačnych knih, nue he treba kupovat viac knih, tu je pekne zhrnute diela napr. Bohaty tata, chudy tata, taktiež može služit ako navrh knih na inu motivačnu literatura

02.09.2020 2 z 5

Uzdrav sám sebe Uzdrav sám sebe Kurt Tepperwein

Kopiruje myšlienky nachadzajuce sa v dr. Murphy , secret, dalšia motivačna literatura o imaginacii

01.09.2020 2 z 5

Z lásky k dítěti Z lásky k dítěti Betty Mahmoody

nebyla az tak čtiva ako predešlá

30.08.2020 3 z 5

Kniha knih o mateřství Kniha knih o mateřství Anne Deans

Dozvedela jsem se spoustu novych faktů

29.08.2020

Povolání: Žena Povolání: Žena Erma Bombeck

moja prva čítana kniha od autorky. Z prvej polovice knihy som bola nadšená a rýchlo som ju preluskala, ta druhá sa mi až tak nepáčila.

08.08.2020 3 z 5

Introvertův rok Introvertův rok Michaela Chung

kúpila som knihu kvôli každodennej inšpirácii,začala som ju čítať od januára, veľa rad som ani nevyužila a veľa z toho som už aj zabudla, čo sa písalo. Odporúčaná literatúra mala byť skôr písaná v angličtine, nakoľko mnohé názvy diel uvedené v knihe , majú na cz úplne iný názov a druhá polovica ani nieje preložená do češtiny. A stáva sa aj že tu nenájde od zmieneného autora ani jednu knihu.

08.08.2020

Čarodějka z Portobella Čarodějka z Portobella Paulo Coelho

V knize jsem se častečne našla

27.07.2020 5 z 5

Lidská duše a sex Lidská duše a sex Bohuslav Brouk

kniha podava pohled na ženu a sexualitu v minulem století

22.07.2020

Superfreakonomics - skrytá ekonomie všeho Superfreakonomics - skrytá ekonomie všeho Steven David Levitt

kniha se mi libila, ale myslim že mohli dat jiny nazev

20.07.2020