Návrat k sobě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Principy sebepřijetí, odpuštění, zrcadlení, přitažlivosti a rezonance, pozitivního myšlení, odpoutání se od rodičů, pochopení nemoci, rozpuštění bolesti, vztahů a rozchodů, rozpuštění bolesti, vyřešení „problému“, zanechání boje, naslouchání srdci, vnímání symbolů života, osvobození se od žalu jiných, důležitosti nepřetvařování se, škodlivosti slibů, přijetí cizí i vlastní smrti, energie z tvoření, rebelie, meditace, důležitosti děkování, chválení, nezesměšňování, neposuzování a v neposlední řadě úcty k milované Zemi. Kniha jednoduchou formou, vhodnou pro prvňáčky, vysvětluje principy sebepřijetí, odpuštění, pozitivního myšlení, odpoutání se od rodičů, pochopení nemoci, rozpuštění bolesti, vyřešení „problému“, zanechání boje, naslouchání srdci, vnímání symbolů života, osvobození se od žalu jiných. Přijde i na zákony zrcadlení, přitažlivosti a rezonance, důležitosti nepřetvařování se, škodlivosti slibování, přijetí cizí i vlastní smrti, energie z tvoření, rebelie, meditace, ale i na důležitost děkování, chválení, nezesměšňování, neposuzování a v neposlední řadě na úctu k milované Zemi. Autor vás nenucenou a pozitivní cestou navede na znovuobjevení vlastního dítěte v sobě, opět se z vás pokusí stvořit přirozené blázny a pošeptá vám návod, jak se stát bytostí, která vezme vlastní život do svých rukou, převezme zodpovědnost za své činy a opustí současný Matrix. Baričák totiž nevěří na změnu přes politiky a jiné postavičky. Jeho rovnice je jiná a jednoduchá: změňte sebe a změníte svět. Dejte dětem lásku a ty změní zítřek....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181712/big_navrat-k-sobe-Qku-181712.jpg 4.135
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Návrat k sobě

claudiavas89
26.10.2020

pohladila dušu

MaggieR
25.07.2019

Knihu som čítala niekoľko rokov dozadu, musím povedať že už po týždni som si z nej nič nepamätala. Možno niekomu pomôže ale skôr nie.


CharlieLN
07.02.2019odpad!

Knihu jsem začala číst s očekáváním, že jí po přečtení dám v hodnocení pět hvězdiček, velmi brzy však počet hvězdiček, který jsem byla ochotná knize dát, začal klesat, až nakonec nezbyla žádná. Do knihy jsem se vyloženě nutila, avšak přečíst jí celou bylo nad mé síly, zárověň jsem jejím čtením měla pocit zbytečné ztráty času. Z knihy jsem přečetla asi pětinu, pak jsem začala přeskakovat na různé kapitoly s nadějí, že alespoň nějaká mě zaujme, což se však nestalo. Dle mého názoru autor, jak se říká, "mele" páté přes deváté, kniha nemá ani hlavu, ani patu... Osobně vůbec nic proti autorovi nemám, věci v knize napsané myslí dobře a už jen tím tématem, kterým se zabývá, je mi sympatický, avšak zpracování jeho myšlenek je dle mého názoru velmi nepovedené. Ale samozřejmě, že určitě někomu jinému jeho styl psaní bude vyhovovat a určitě spousta jiných čtenářů bude z jeho knih(y) nadšená.

pichova.veru
14.12.2017

Krásná kniha, jsem nadšená, našla jsem se na každé stránce a moc mi dala :) Už se těším na další knihu od Pavlíka :)

Ďumbierka
15.09.2017

Dobrá voľba knižky :) niekedy v daných životných momentoch sú aj takéto knižky potrebné a pomôžu :)

mirkka
17.09.2014

Niekedy dobre padne prečítať si o tom, čo sme síce už vedeli, ale nejak sme na to pozabudli. Takéto oživenie pamäte nezaškodí nikomu z nás. :-)

anteza
19.01.2013

Veľmi dobré počteníčko. Vtipné a logické vysvetlenia ako dospieť k vlastnému šťastiu, k láske.