Vše začíná modlitbou - Meditace o duchovním životě pro lidi všech vyznání

Vše začíná modlitbou - Meditace o duchovním životě pro lidi všech vyznání https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378322/mid_vse-zacina-modlitbou-meditace-o-duc-FAX-378322.png 5 6 1

Matka Tereza v Kalkatě často navštěvovala lidi, jejichž život se nezadržitelně blížil ke konci. Když posluhovala jistému nemocnému člověku, neznámý pozorovatel zaslechl, jak šeptá: „Odříkávejte modlitbu ve svém náboženství a já budu říkat modlitbu, kterou znám. Bůh uslyší naši společnou řeč a to bude krásné.“ Tato prostá věta ztělesňuje nejhlubší moudrost Matky Terezy. Tato kniha nabízí často přehlížený pohled na Matku Terezu jako na univerzální učitelku a obsahuje rady a inspirace pro lidi všech náboženství – katolíky, protestanty, rozčarované křesťany, nekřesťany. To, v jakého Boha věříme, totiž není to nejdůležitější. Nejdůležitější je, že společně kráčíme po duchovní cestě.... celý text

Duchovní literatura , Esoterika, astrologie, okultismus , Náboženství

Vydáno: , Omega

Everything Starts from Prayer , 1998

claudiavas89
14.09.2020 4 z 5

Myslela jsem ze to bude autobiografie, je to spis sbirka citatov

modlitba

Agnesë Bojaxhiu
albánská, 1910 - 1997
2008  87%Pojď, buď Mým světlem
2000  100%Matka Tereza
2009  80%Novéna s Matkou Terezou
2018  93%Vše začíná modlitbou - Meditace o duchovním životě pro lidi všech vyznání
1997  0%Myšlenky na každý den 3

Kniha Vše začíná modlitbou - Meditace o duchovním životě pro lidi všech vyznání je v