Návod na přežití pro bejby

Kniha pro rodiče a děti od narození do 6 let obsahující návody, tipy a rady, jak si tento čas užít s láskou, úsměvem a s vědomím, že vše, co konáme pro něj a s ním, je to nejlepší, co se nám může přihodit. Autor svižným a vtipným textem přibližuje rodičům, co se jejich dítěte týká, co budou nebo mohou v tomto období prožívat. Na rozdíl od jiných knih je text koncipován do krátkých, ale výstižných sekvencí, které rodiče přečtou i v případě, že není mnoho času. Kniha je celobarevná, plná rad a tipů pro péči o dítě i matku. Autor se zabývá také otázkami, které dnešní maminky zajímají, a příjemnou formou radí jak na případné problémy v péči o dítě. Zpracování knihy je naprosto odlišné od jiných knih – barevností, sekvencemi, jazykem i způsobem, kterým autor promlouvá ke čtenářům....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/257458/navod-na-preziti-pro-bejby-257458.jpg 55
Literatura naučná, Rodina
Vydáno:, Grada

Kniha Návod na přežití pro bejby

Daenerys.Tar

V té knize je snad všechno, tedy aspoň co se dětí týče (výchova, výživa, nemoci atd.) Navíc vtipně napsané. Skvělá kapitola o očkování.

bookcase
22.02.2017

Úžasně vtipně a srozumitelně napsaný manuál ☺ jak na děti, co s očkováním a podobně.

Peti
29.12.2015

Kniha, která je rozdělena do mnoha kapitol zajímavých kapitol (spánek, výživa, pláč, očkování, kůže, kosti... atd), které jsou psány jasně, výstižně a doplněny obrázky a příklady. Jsem ráda, že se mi kniha dostala do ruky a mohla jsem si v ní polistovat a začíst se do témat, která pro mě byla zajímavá. Dozvěděla jsem se spoustu nových věcí, některé již získané znalosti a myšlenky mi to pomohlo utřídit či poopravit a občas bych i s autorem nesouhlasila :). Přečtením knihy určitě budoucí rodič nic nezkazí, spíše naopak.