clairegoon clairegoon komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Alena Mornštajnová je pro mne poslední dobou jedna z nejlepších spisovatelek. Její knihy jsou čtivé, napínavé a rozhodně se u nich nenudíte. A přestože se čtou opravdu jednoduše, autorka si rozhodně nevybírá jednoduchá témata na zpracování. Kniha Hana není výjimkou - doporučuji každému, kdo si rád přečte vážný příběh

26.09.2021 5 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Strhující příběh, který výborně zachycuje, jak se může díky několika událostem člověk uzavřít do sebe a vymknout kontrole. Název knihy jsem znala ze školy, ovšem příběh mi zůstal dlouho utajený, a to jakým směrem ubíhal, mě opravdu nenechalo klidnou. Doporučuji.

27.09.2018 5 z 5

Vůně života Vůně života Táňa Keleová-Vasilková

Jedna z knih, které bych bez váhání přibalila s sebou na dovolenou. Čte se lehce, příběh je sice o každodenních problémech vztahů - ať už partnerských či kamarádských a o nespravedlnosti života. Přestože se nedá říci, že kniha oplývá optimismem, přečíst se dá poklidně a nemáte z toho zamotanou hlavu na měsíc, jako se stává po přečtení nějakého psychologického románu. Zkrátka akorát na letní večer.

21.09.2019 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Pokud si chcete oddechnout a zároveň přečíst něco, co není hloupé, rozhodně zkuste tuto knihu! Ze začátku jsem byla dost skeptická a určitě by se dalo najít některé pasáže, které by mohly být vynechány, přesto vřele a bez ostychu doporučuji :)

27.03.2018 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Jedno z největších překvapení, těším se, až si přečtu další dobrodružství od Sapkowského.

21.09.2019 5 z 5

King Kong King Kong Edgar Wallace

Nečekejte žádné zdlouhavé čtení, příběh nabírá spád hned na začátku, že si ani nevšimnete, že máte dočteno.

13.09.2018 4 z 5

Schindlerův seznam Schindlerův seznam Thomas Michael Keneally

Super zážitek!

17.01.2018 5 z 5

Hoř pomalu Hoř pomalu Veronika Allister Jelínková

Nic extra novelho se nedozvíte, výhoda knihy je, zme spisovatelka vám informace předá snadno svým vytříbeným jazykem

11.09.2018 3 z 5

Tichý dech Tichý dech Jan Trachta

Výborné čtení, ocení nejen medici.

11.09.2018 5 z 5

Knihu jsem četla už s tím, že vyrovnat se klasice od J.K. Rowling nemůže. Možná proto, že jsem ji nepřecenila, tak mě ani nemohla zklamat. Přečteno rychle, děj ujde, ale dvakrát ji číst nemusím.

24.07.2017 3 z 5