Cher Cher komentáře u knih

Jak andělům zlomit křídla Jak andělům zlomit křídla Veronika Hutrová

Strašné. Přesně stejný pocit jak píše níže bookcase. Hlavní postava pořád jen chlastala a zvracela. Divím se, že se z ní za ta léta nestala alkoholička. Poslední třetina knihy byla tak zamotaná a vystupovalo tam tolik postav, že to bylo skoro utrpení knihu dočíst. Celé to na mě působilo jako seriál Beverly Hills 90210 po česku.

17.08.2016 1 z 5

Nejsem vrah Nejsem vrah Frédéric Chaussoy

Velmi zajímavé čtení. Pěkně napsáno, i když se to týká hodně závažného tématu.

16.05.2016 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Napínavé od začátku do konce. Pro mě překvapivý konec.

19.04.2016 5 z 5

Projekt ideálna manželka Projekt ideálna manželka Graeme Simsion

Velmi příjemné oddychové čtení se spoustou humoru.

26.03.2016 5 z 5

Tajemství dámské šatny Tajemství dámské šatny Olga Walló

Bylo to velmi nudné. Občas jsem přemýšlela, zda mám knížku vůbec dočíst. Dočetla jsem s velkým sebezapřením. Asi jen kvůli tomu, že kniha byla úzká a čekala jsem, že se děj snad ještě rozjede.

11.03.2016 1 z 5

Prodám manžela... Zn. spěchá Prodám manžela... Zn. spěchá Alena Jakoubková

Oddechové čtení, pobaví. Nedoporučuji číst knihu, když je člověk hladový. Tak pěkné popisy vaření jídla dělají skutečně velké chutě.

16.09.2015 5 z 5

Netopýří muž Netopýří muž Jo Nesbø

Po všech těch kladných hodnoceních jsem se na detektiva Harry Hole moc těšila. Bohužel, byla jsem velmi zklamaná. Děj se rozeběhl až někde v polovině knihy a pasáže o historii Austrálie apod. bych vůbec vynechala.

07.08.2015 2 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Smutný, ale úžasný příběh.

04.12.2014 5 z 5

Viva Mallorka! Viva Mallorka! Peter Kerr

Skvělé pokračování, moc jsem se u toho pobavila.

14.11.2014 5 z 5

Dvě dámy v tísni Dvě dámy v tísni Zdena Frýbová

Jedna z mála knih, kterou jsem odložila. Dvě ženské neustále někde bloudí - vůbec mi to nepřipadalo vtipné, naopak jsem si myslela, že jsou naprosto hloupé. Strašně mě to zklamalo.

25.09.2014

Bobule - Od rudého praporu k sametu Bobule - Od rudého praporu k sametu Lenka Vrbová

Moc pěkně napsaná kniha o době nedávné. Krásně se to četlo.

19.01.2014 5 z 5

Kuky se vrací Kuky se vrací Jan Svěrák

Knihu jsem četla se synem. Vůbec se mi to nelíbilo. Na to, že to bylo pro děti od 6 let, tak jsou tam i vulgární výrazy, což si nemyslím, že by v knize pro děti mělo být. Příběh je chvílemi až hororový. Určitě není vhodný pro citlivější děti.

19.01.2014 odpad!

Roura od kamen a jiné povídky Roura od kamen a jiné povídky Josef Laufer

Pěkné povídky, pobavila jsem se u nich.

19.01.2014 5 z 5

Zasněžené pomeranče Zasněžené pomeranče Peter Kerr

Moc milá knížka. Autor krásně vystihuje náturu Španělů.

11.12.2013 5 z 5

Merde Impossible Merde Impossible Stephen Clarke

Moc se mi to líbilo. Oddechové vtipné čtení.

22.11.2013 5 z 5

Andělský prášek Andělský prášek Jan Cimický

Čekala jsem, že kniha bude o závislých na drogách nebo o tom, jak se do toho dá lehce spadnout. Nečekala jsem, že přes polovina knihy bude o snech a bludech někoho, kdo užil drogu. Úplně mi to čtení knihy znechutilo.

01.09.2013 1 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Příběh se mi velmi líbil. Nemám ráda klasické detektivky. Velmi mne zaujalo nahlédnutí do světa autistů.

17.08.2013 4 z 5

Brusinky Brusinky Barbara Nesvadbová

Oddechové čtení ve stylu "jedním uchem tam, druhým ven". Strašně mi vadilo používání slova bizarní skoro v každém druhém fejetonu.

17.08.2013 2 z 5

Lady muzikál Lady muzikál Jan Herget

Krásně napsaná kniha o jedné úžasné osobnosti české kultury.

20.01.2013 5 z 5