Chaninka Chaninka komentáře u knih

Ostrý střih Ostrý střih Sandra Brown

To byl teda střih :D Příběh se mi MOC líbil, i když některé "hororové" pasáže byly na mě moc...

05.02.2016 5 z 5

Nejhlubší tajemství Nejhlubší tajemství Sandra Brown

Četla jsem to jedním dechem, ale nějak mi vadí ten konec.. Přijde mi, jak kdyby najednou nevěděla, jak z toho ven :) Možná je to jen můj osobní pocit tím, že kniha dál nepokračuje .)

14.01.2016 4 z 5

Kde je ta holka? Kde je ta holka? Alexandra Potter

Souhlasím s tynka65, nesmí se očekávat silný příběh, ale jednoduchý děj, u kterého si odpočinu a nemusím přemýšlet, kdo koho zabil, podvedl apod.

S tebou už nikdy S tebou už nikdy Alexandra Potter

Příběh není špatný, ale byly chvíle, kdy jsem se těšila až se zase začne něco dít a začne mě to bavit.

14.12.2015 3 z 5

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Mně se knížka náhodou líbila. Člověk nesmí brát všechno vážně, ale brát to s nadhledem a s úsměvem a hlavně umět snít. A proč si nepřečíst jednou za čas něco netypicky romantického jako je Já a pan Darcy :)

Ztracené město Ztracené město Linda S. Howington

Byla to moje první "odvážná" knížka v -náctiletém věku :) A doteď nelituji.. Pěkný příběh a čte se to samo :)

14.12.2015 5 z 5

Nataša Gollová. 2 - Černobílé vzpomínání Nataša Gollová. 2 - Černobílé vzpomínání Aleš Cibulka

Víc se mi líbil první díl, ale tato knížká také není špatná - je to zase z jiného pohledu :)

Mraky nad Barrandovem Mraky nad Barrandovem Stanislav Motl

Pro mě to byla docela "náročná" četba. Chvílemi jsem se ztrácela, protože docela "přeskakoval" z jednoho člověka na druhého. Ale jinak velmi pěkná kniha s osudy lidí, nad nimiž mohu jen kroutit hlavou a ptát se proč. O to víc si pak vážím filmů, ve kterých hráli a já mám moc ráda černobílé filmy (hlavně ty veselé :)) ).

Nataša Gollová Nataša Gollová Aleš Cibulka

Kniha se čte jedním dechem. Velmi krásný leč smutný příběh Natašky, ale naštěstí jsou tu její filmové postavy, jako je Eva, Zuzanka, Jiřina a další, které ukazují Natašku veselou, usměvavou, plnou elánu :)

14.12.2015 5 z 5

Šťastný Lucky Šťastný Lucky Sandra Brown

Celá série Texas! slouží spíše na chvíli oddechu, kdy člověk potřebuje vypnout a pročíst si "normální" život a nemuset přemýšlet nad tím, kdo koho co proč kdy kde jak zabil, jako v jiných knížkách od Sandry B. :)

09.12.2015 4 z 5