Chalupice Chalupice komentáře u knih

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Ze ne není nikdy nic jak se zda, to člověk ví. Ale zapomíná na to.
Já nevychazela z úžasu.
Konec je šílený, ale jiný by mě k tomu ani nešel
Plánují precist znovu

07.12.2018 5 z 5

Potížistka Potížistka Lenka Lanczová

Knížku jsem četla v době své puberty, v té době strašně zavidela, ze je Sarka dospěla a soucitila s ni v jejich pekelných vzpomínkách.
A taky vím, ze jsem ji četla několikrát.
Konec vselijaky, já to nemám rada, protože pak mám pocit, jakobych knížku nedocetla. Nicméně vcelku toho všeho to lepší konec být nemůže.
Na pozadí písně M. Ztraceného - v té době totální hitovka.

09.12.2018 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Přiznám se, ze nebýt úžasné sestrihaneho traileru k filmovému zpracování, po knize bych nesahla.
Takže ještě před samotným shlednutim filmu jsem se do knihy dala.
Málokdy se mi stane, ze mě neskutečné leze na nervy hlavní postava.
Rachel byla na par facek.
Nicméně mě příběh zamotal správně hlavu.
P.S. Jaké to pro mě zklamání - shlédnutí filmu...

09.12.2018 3 z 5

Sandra Sandra Zuzana Francková

Franckova proste umí.
Krásný silný příběh, který se schovává za útlou knizkou

07.12.2018 5 z 5

Slabší rozjezd, musela jsem se přesvědčovat, ze se ro rozjede
Klanim se uzasnym fotografiím a ilustraci, na to by člověk mohl koukat nonstop. Navíc to příběhu dodává to něco magického.
Vyhovovala mi psaná forma, sviznost příběhu, ale nevím, zda bych ji dobrovolně šla číst znovu

07.12.2018 3 z 5

Oneiron Oneiron Laura Lindstedt

Do čtení teto knihy jsem se položila, jaké bylo však mé zklamání. Nebo spíše rozčarování?
Možná nemám tu správnou duši na lechtivé orgisticke popisy.
Námět knihy je bezkonkurenční a pravdou je, ze knihu jsem přečetla téměř celou.
Ale jakmile jsem měla číst 100 stránek encyklopedickeho výkladu, kniha putovala do knihovničky.
Za mě bohužel ne

07.12.2018 2 z 5

Zabiják Zabiják Émile Zola

Do dnes si pamatuji, když nám profesorka češtiny četla úryvek o Gerveise překračující zvratky...
Knihu jsem četla až dlouho po studiu a nečetla se zrovna snadno.
Strašně ji totiž ubírá ta rozvleklost, nesmyslné natahle pasáže, porad nechápu, v čem bylo tak důležité popsat na 15 stránkách rvačku dvou pradlen atd. Nicméně autora omlouvá časové zasazení knihy.
Jsem hrdá, ze jsem to nevzdala a docetla, nicméně klidne bych si ji mohla jen půjčit z knihovny, jelikož znovu ji číst jen tak nehodlam.

09.12.2018 3 z 5

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Možná se mi kniha nečetla dobře proto, ze nejsem dusi dobrodruh, takže mi nebyla obsahové blízká a nedokázala jsem si spoustu z těch situaci představit a přenést na sebe.
Škoda.

09.12.2018 2 z 5