Sandra

Sandra https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84599/sandra-84599.jpg 3 30 7

Začínají prázdniny. Co budu, proboha, dělat celé léto bez Roberta? ptá se patnáctiletá Sandra. Náhodně objevené listiny v maminčině stole dávají následujícím dnům zcela nový směr a smysl. Odmlouvající puberťačka si najednou vzpomene na všechny máminy rady a chová se jako dospělá. Naštěstí se najde někdo, kdo jí věrně stojí po boku. Čtení o životních hodnotách a nejen o nich zdroj: mlp.cz... celý text

milujiknihy850
01.05.2019 2 z 5

Tahle kniha se mi líbila, ale mohlo to být trochu lepší.

Eliška12
24.02.2019 3 z 5

Docela pěkný dívčí román od mé oblíbené autorky . Zuzana Francková se prostě nezapře . Její romány jsou hodně napínavé a mají v sobě skrytého spoustu překvapení . Konec mne docela překvapil a i když jsem knihu už jednou četla , tak mne zaujala snad ještě víc než poprvé . Rozhodně ji můžu všem doporučit .

Chalupice
07.12.2018 5 z 5

Franckova proste umí.
Krásný silný příběh, který se schovává za útlou knizkou

Ann98
27.10.2017 5 z 5

Kniha se mi celkem líbila. Je vcelku zajímavá. Ze začátku mi Sandra připadala na ránu. Vyložená puberťačka, která ještě nemá uspořádané priority a neví, co je v životě důležité a co ne, jednala hrozně neuváženě a impulsivně. Poté, co Sandřina maminka musela do nemocnice na operaci a Sandra musela zůstat doma sama, objevila papíry od adopce. Rozhodla se hledat své pravé rodiče (nejsem si jistá, jestli udělala dobře). Z nějakého důvodu ji jednou rodiče dali pryč, tak bych určitě po svých biologických rodičích nepátrala! Ale je to jen můj názor. Jedno plus to ale mělo, že se seznámila s Honzou, který byl fajn. Po hrůzném zážitku se nakonec Sandra rozhodla vrátit zpět k adoptivním rodičům. Jsem ráda, že ji spadly růžové brýle z očí a uvědomila si, kde ji je nejlépe a kde ji mají rádi.

Klarisska1
24.10.2015 5 z 5

Nadhera urcite doporučuji je velmi dojemna v nekterych chvilich se mi po tvari spustili slzy

MíšaK.
07.04.2015 3 z 5

Docela dobrá knížka. Jediné, co mi u toho chybí je druhý díl. Chtěla bych vědět, co na to řekne máma (p. Malá) myslím, že se Sandra rozhodla správně!!!

eletrika03
07.03.2014 3 z 5

Já kdyby jsem byla adoptovaná tak bych taky hledala své rodiče. Tahle kniha se mi celkem líbila.