cernydrak cernydrak komentáře u knih

Elementální magie - Čarodějové živlů Elementální magie - Čarodějové živlů Tammy Sullivan

Zajímavá kniha, která nabízí bohaté informace o čtyřech elementech, živelných bytostech a charakterech lidí pod vládou živlů.

Keltská magie sexu Keltská magie sexu Jon G. Hughes

Nic moc. S kelty to má nulovou spojitost - alespoň takový z toho mám dojem. Podle mě tam to slovo "Keltská" je jen pro zvýšení prodejnosti.

19.10.2018 1 z 5

Léčivá síla druidů Léčivá síla druidů Aljoscha A. Schwarz

Tato technika mě tehdy zaujala, dnes jsem však spíše přesvědčen, že se jedná o jeden dobře vymyšlený románek. Nicméně, počtení je to zábavné.

19.10.2018 2 z 5

Velký snář Velký snář Eili Goldberg

Je to dobrý snář, ale problém je, že by se jeho obsah ve skutečnosti vlezl do knihy A5 standardní velikosti. Je tam obrovské písmo a spousta prázdného vynechaného místa, které slouží jen pro nafouknutí knihy.

19.10.2018 3 z 5

Magický herbář Magický herbář Petra Neomillnerová

Výborná knížečka!

Čarodějnický slabikář Čarodějnický slabikář Marcela Košanová

Je to pěkná kniha, srozumitelně napsaná, je v ní základ magie a to se mi na ní líbí. Člověk si s ní vystačí, pokud se magii chce věnovat jen volno časově.

Škola čarodějnictví Škola čarodějnictví Debbe Tompkins

Tato kniha mi na počátku mé cesty totálně dovrtala hlavu. Je plná cvičení, které akorát svazují a tvoří pouta.

19.10.2018 odpad!

Herbár alebo od alchemilky po žindavu Herbár alebo od alchemilky po žindavu Jaroslava Bednářová

Snad můj nejoblíbenější herbář. Má krásné ilustrace, je přehledně strukturovaný - člověk snadno najde, co potřebuje.

Ottova encyklopedie hub Ottova encyklopedie hub Ladislav Hagara

Tolik informací a přesto v jedné jediné knize. To se jen tak nevidí.

19.10.2018 5 z 5

Putování přírodou: Stromy - květiny - ptáci Putování přírodou: Stromy - květiny - ptáci Laura Howell

Nádherná kniha s velkolepými ilustracemi, které zahřejí u srdce jak uměleckou duši, tak i člověka, který běžně o umění nejeví zájem. Je v ní celkem dost zajímavých informací, které rozšíří pojem o přírodním světě.

Domácí přírodní lékárna Domácí přírodní lékárna Jadwiga Górnicka

Skvělá kniha. Jen nechápu, proč ji lidé nechtějí kupovat. Nevědí, o co přicházejí.

SAS - Příručka jak přežít SAS - Příručka jak přežít John Wiseman

S touhle knihou člověk přežije kdekoliv.

Magie tichomořských šamanů Magie tichomořských šamanů Scott Cunningham

Život Hawaie je věru fascinující. Tato kniha obsahuje mnoho informací o hawaiském šamanství.

19.10.2018 5 z 5

Magie země - Techniky přírodní magie Magie země - Techniky přírodní magie Scott Cunningham

Nejlepší kniha na téma přírodní magie a čarodějnictví.

19.10.2018 5 z 5

Utajená magie: Okultní společnosti a tajné vědy v průběhu věků Utajená magie: Okultní společnosti a tajné vědy v průběhu věků Ruth Clydesdale

Kniha plná zajímavých informací. Člověk se v ní lecco dozví.

Šamanské léčení Šamanské léčení Fried Froemer

Moje oblíbená kniha plná jednoduché moudrosti o přirozeném žití a bytí.

19.10.2018 5 z 5

O druidských nápojích a čarodějném bejlí O druidských nápojích a čarodějném bejlí Stefan Haag

Velmi obohacující kniha, zvlášť pro ty, kteří se věnují bylinkářskému umění.

Bestiář Bestiář Luboš Antonín

Kniha je to dobrá, ale problém je, že je hrozně nepřehledná. Čekal jsem, že budou jednotliví bájní tvorové abecedně řazeni, ale v této knize jsou všichni tvorové popsáni v soustavném textu. Dost blbě se v ní hledá.

19.10.2018 3 z 5

Jsem součástí lesa Jsem součástí lesa Wolf-Dieter Storl

Fascinující životní příběh.

Magické rostliny Keltů Magické rostliny Keltů Wolf-Dieter Storl

Jedna z nejlepších knih z oblasti magie, bylin a mytologie, jakou jsem kdy za život četl. Wolf je můj životní vzor.