Keltská magie sexu

Keltská magie sexu https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37830/mid_keltska-magie-sexu-nI4-37830.jpg 3 6 3

Praktická příručka sexuální magie Prastarým odkazem keltských Druidů je využití sexuální energie v magických sexuálních rituálech. Tato kniha není ani pojednáním o historii Keltů či Druidů, ani další romantizovaným převyprávěním keltské víry a druidského kouzelnictví. Nedočtete se v ní o žádných starých božstvech ani hrdinských bájích. Zabývá se zcela praktickými aspekty keltské sexuální magie: rituální přípravou, koncentrací a uvolňováním nesmírné přírodní energie vznikající při orgasmu. Až doposud se tyto prastaré druidské tradice předávaly z generace na generaci ústním zasvěcením. S tímto vůbec prvním psaným popisem těchto postupů přichází praktikující Druid, který se jim věnuje již víc jak čtyřicet let a obdržel je od svého děda a druidské kněžky v malé vesnici na velšském venkově. Líčí zde devět fází magického sexuálního rituálu – Procitnutí, Rozšíření, Prohloubení, Zrychlení, Orgasmus, a dále Promítnutí, Pokračování, Uvolnění, Rozpuštění a Dar. V knize najdete také autentické instrukce doplněné ilustracemi, které vás podrobně uvedou do přípravy, průběhu a zakončení každého rituálu. Tento přístup ke keltské magii vám nejen umožní oprostit své vědomí od každodenní reality, ale poskytne i mimořádnou energii k proměňování svého každodenního života.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus Erotika
Vydáno: , Fontána (Dobra & Fontána)

Celtic Sex Magic , 2001

Lady.Lucrezia
22.01.2019 1 z 5

Snaha o jiný pohled na lidskou sexualitu, zdroje použitých informací jsou přinejmenší sporné.

cernydrak
19.10.2018 1 z 5

Nic moc. S kelty to má nulovou spojitost - alespoň takový z toho mám dojem. Podle mě tam to slovo "Keltská" je jen pro zvýšení prodejnosti.

JosefHorák
21.06.2017 5 z 5

Pohled na lidskou sexualitu z jiného úhlu.

sex Keltové magie erotika esoterismus, ezoterika

Jon G. Hughes
irská, 1951