Putování přírodou: Stromy - květiny - ptáci

Putování přírodou: Stromy - květiny - ptáci https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/122959/mid_putovani-prirodou-SlX-122959.jpg 5 14 5

Prostřednictvím této fantastické knihy o ptácích, stromech a květinách se seznámíte s přírodou kolem nás. Najdete v ní řadu fascinujících faktů. Dozvíte se četná tajemství ze života zahradního ptactva, podle čeho od sebe můžete rozeznat jednotlivé stromy v průběhu roku nebo jak rozlišit jednotlivé druhy planě rostoucích květin.

Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , Svojtka & Co

Naturetrail , 2006

katka134
10.03.2023 5 z 5

Moc krasná kniha. Obrázky potěší děti, ale i dospělé. A přináší takové informace z přírodního světa, o kterých člověk nemá ani ponětí.

cernydrak
19.10.2018 5 z 5

Nádherná kniha s velkolepými ilustracemi, které zahřejí u srdce jak uměleckou duši, tak i člověka, který běžně o umění nejeví zájem. Je v ní celkem dost zajímavých informací, které rozšíří pojem o přírodním světě.

aalyx
24.05.2018 5 z 5

Nádherná a poučná kniha.

JointlieKat94
01.02.2018 4 z 5

Mě kniha maximálně potěšila, i když už nejsem dítě teda.. :D i když, asi je určena pro děti no, ale zjistila jsem i to, co jsem netušila! Fakt dobrý jako. :)

Kateereena
07.05.2012 5 z 5

Skvělá kniha , všem doporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!! Mnohé věci , které nevíte o přírodě se dozvíte z této knihy a ne z nějakého internetu!

Knihy vládnou světu!!!! :D