Ottova encyklopedie hub

Ottova encyklopedie hub https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248899/bmid_ottova-encyklopedie-hub-248899.jpg 5 8 4

Úplný přehled našich hub a současně nejrozsáhlejší atlas hub na světě. Encyklopedie obsahuje stručný, ale výstižný popis každého ze 3 100 druhů spolu se základní charakteristikou houby, doplněnou jejími rozlišovacími znaky a oblastmi výskytu, označením jedlosti nebo jedovatosti, případně ochrany. Popisy jednotlivých hub doplňuje 4 200 názorných barevných fotografií (proměnlivé druhy jsou zastoupeny 2 - 3 fotografiemi) s přesným označením místa nálezu, datem a jménem nálezce určité houby.... celý text

Péťa Z.
24.09.2022 5 z 5

Tuhle úžasnou encyklopedii jsem si hrozně přála k Vánocům. Moc ráda si v ní listuju a vyhledávám různé zajímavosti. Kniha je tak obsáhlá, že jsem ještě nedokázala přečíst všechno, ale mám ji doma! :⁠-⁠)

vvikingg
08.03.2021 5 z 5

zdařilé dílo dosud největší atlas co u nás vyšel kromě autora L.Hagary se na kníze fotografiemi podíleli čeští i zahraniční mykologové

cernydrak
19.10.2018 5 z 5

Tolik informací a přesto v jedné jediné knize. To se jen tak nevidí.

Iwíček
12.09.2018 5 z 5

Kniha je zpracována poutavě a tak, aby zaujala i čtenáře laika. O houbách se z ní dozvíte mnoho zajímavého.

houby atlasy hub

Ladislav Hagara
slovenská, 1944
2005  93%Velký atlas hub
2014  95%Ottova encyklopedie hub
2005  95%Houby
1993  85%Atlas hub
2006  100%Houby - atlas

Kniha Ottova encyklopedie hub je v