Magické rostliny Keltů

Autor ukazuje na kořeny naší kultury a na původní zkušenost starých Keltů s jejich ohromujícím přístupem k přírodě a léčitelství.

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119413/magicke-rostliny-kel-119413.jpg 4.618
Esoterika, astrologie, okultismus, Literatura naučná, Příroda, zvířata
Vydáno, Volvox Globator

Pflanzen der Kelten

Kniha Magické rostliny Keltů

Alfonsie
22.11.2020

Konečně jsme se dočkali 2. vydaní knihy Magické rostliny Keltů. V originále se kniha jmenuje Rostliny Keltů. Obě vydání jsou totožná. Bohužel nakladatelstvi Fontána vymyslelo do nazvu knihy zase jiný přivlastek.
Obě vydaní jsou stejná.
1. vydaní v nakladatelstvi Volvox Globator je graficky propracované s pevnou vazbou a bílými listy. 2. vydaní v nakladatelství Fontana je brožované, recyklované listy... pro ilustrace i velký počet stran nevhodné. Je to ten nejlevnější paperback! Graficky je to naprosto otřesné vydání. Obrovské zklamání k tomuto nakladatelství.

Alfonsie
28.11.2019

Magické rostliny Keltů, v německém originálu Rostliny Keltů, je už kultovní dílo tohoto autora, které výrazně přesahuje obor etnobotaniky a kulturní antropologie. Bohatý a fundovaný poznámkový aparát je jen třešničkou na dortu. Ve vyčerpávající šíři a hloubce je rozebrána spiritualita neolitických obyvatel střední Evropy i jejich obohacení příchodem Keltů, Germánů a Slovanů.

cernydrak
19.10.2018

Jedna z nejlepších knih z oblasti magie, bylin a mytologie, jakou jsem kdy za život četl. Wolf je můj životní vzor.