Magické rostliny Keltů

Autor ukazuje na kořeny naší kultury a na původní zkušenost starých Keltů s jejich ohromujícím přístupem k přírodě a léčitelství.

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119413/magicke-rostliny-kel-119413.jpg 4.619
Esoterika, astrologie, okultismus, Literatura naučná, Příroda, zvířata

Vydáno: , Volvox Globator

Pflanzen der Kelten, 2000

Kniha Magické rostliny Keltů

Alfonsie
22.11.2020

Konečně jsme se dočkali 2. vydaní knihy Magické rostliny Keltů. V originále se kniha jmenuje Rostliny Keltů. Obě vydání jsou totožná. Bohužel nakladatelstvi Fontána vymyslelo do nazvu knihy zase jiný přivlastek.
Obě vydaní jsou stejná.
1. vydaní v nakladatelstvi Volvox Globator je graficky propracované s pevnou vazbou a bílými listy. 2. vydaní v nakladatelství Fontana je brožované, recyklované listy... pro ilustrace i velký počet stran nevhodné. Je to ten nejlevnější paperback! Graficky je to naprosto otřesné vydání. Obrovské zklamání k tomuto nakladatelství.

Alfonsie
28.11.2019

Magické rostliny Keltů, v německém originálu Rostliny Keltů, je už kultovní dílo tohoto autora, které výrazně přesahuje obor etnobotaniky a kulturní antropologie. Bohatý a fundovaný poznámkový aparát je jen třešničkou na dortu. Ve vyčerpávající šíři a hloubce je rozebrána spiritualita neolitických obyvatel střední Evropy i jejich obohacení příchodem Keltů, Germánů a Slovanů.

cernydrak
19.10.2018

Jedna z nejlepších knih z oblasti magie, bylin a mytologie, jakou jsem kdy za život četl. Wolf je můj životní vzor.