Čarodějnický slabikář

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha o čarodějnictví seznamuje s tradičními magickými rituály, které se používají do dnešních dnů. Čarodějnictví – už jen to pouhé slovo navozuje tajemnou atmosféru a přináší mlhavý opar strachu a vzrušujícího neznáma. Láká, ale také trochu děsí. Zrodilo se v dávných dobách lidstva, bylo uctíváno i zatracováno, potlačováno i oslavováno; a ať chceme či nechceme, je tu s námi dodnes. Tato kniha není zevrubnou učebnicí magie, ale je i návodem, jak na to, abychom dosáhli splnění svých přání. Toužíte po lásce milované bytosti nebo si ji chcete udržet? Hledáte způsob, jak získat peníze či dosáhnout úspěchu? Tato kniha vám poskytne návody a postupy prověřené celými generacemi. Zkuste to!Staňte se čarodějnicí! Naučí vás to opravdová čarodějnice, v jejíž rodině se toto umění dědí z matky na dceru....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12598/carodejnicky-slabikar-12598.jpg 3.215
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Čarodějnický slabikář

vaclav3069
16.10.2021

Úplně skvělá kniha do začátku!
Byla to moje druhá kniha a díky ní jsem pochopil základy čarodějnictv!!
Jediné mínus za to že je psaná jen v ženském rodě což me jako muže trochu uráželo , ale přes to se dá přenést a je skvělá!
Je strašná škoda že již se nevyrabí ..
Plné hodnocení! :-)

cernydrak
19.10.2018

Je to pěkná kniha, srozumitelně napsaná, je v ní základ magie a to se mi na ní líbí. Člověk si s ní vystačí, pokud se magii chce věnovat jen volno časově.


Finvarra
08.11.2015

osobně jsem přesvědčená, že žížaly plní svou úlohu v hlíně dokonale a tak by jich do nějaké čarodějnické sekané byla snad i škoda. Na to, aby se dostavil kýžený placebo efekt by snad stačilo uvařit nějakou dobrotu z normální kuchařky a před jídlem se pomodlit. Ostatně láska prochází žaludkem a tak si dobrá kuchařka jistě partnera uloví aniž by musela mlýt žížaly... i přes to, že je dobré věřit ve vyšší moc jsem z těchto knížek dávno vyrostla.

Karmína
19.01.2012

Takové jednoduché čarodějnické dílko :-)