Čarodějnický slabikář

Kniha o čarodějnictví, určená především ženám, seznamuje s tradičními magickými rituály, které se používají do dnešních dnů. Kniha je určená ženám a dívkám, které se chtějí seznámit s čarodějnictvím, tak jak se praktikuje od pohanských dob až do dneška. Autorka svoje znalosti a schopnosti získala od žen ve své rodině, kde se čarodějnictví dědí po několik generací. Čarodějnický slabikář Vám pomůže k základům čarodějnictví. Můžete se stát čarodějnicí, pokud budete na sobě tvrdě pracovat, máte úzký vztah k přírodě a dobrou vůli pomáhat lidem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/12598/carodejnicky-slabikar-12598.jpg 3.215
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno, Motto

Kniha Čarodějnický slabikář

cernydrak
19.10.2018

Je to pěkná kniha, srozumitelně napsaná, je v ní základ magie a to se mi na ní líbí. Člověk si s ní vystačí, pokud se magii chce věnovat jen volno časově.

Finvarra
08.11.2015

osobně jsem přesvědčená, že žížaly plní svou úlohu v hlíně dokonale a tak by jich do nějaké čarodějnické sekané byla snad i škoda. Na to, aby se dostavil kýžený placebo efekt by snad stačilo uvařit nějakou dobrotu z normální kuchařky a před jídlem se pomodlit. Ostatně láska prochází žaludkem a tak si dobrá kuchařka jistě partnera uloví aniž by musela mlýt žížaly... i přes to, že je dobré věřit ve vyšší moc jsem z těchto knížek dávno vyrostla.

Karmína
19.01.2012

Takové jednoduché čarodějnické dílko :-)

Marcela Košanová
česká, 1952 - 2019