Magie země - Techniky přírodní magie

Magie země - Techniky přírodní magie https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100920/magie-zeme-techniky-prirodni-magie-100920.jpg 4 8 3

Zásadní dílo autora slavných Technik přírodní magie vám odhalí mystérium energie země a naučí vás ji maximálně využít. Poznejte hlavní živlové bytosti země a naučte se s nimi komunikovat. Poznejte, jak využít sílu blesku či mlhu a déšť. Vydejte se na fascinující cestu magie a staňte se zkušeným čarodějem a znalcem sil přírodních živlů. Jen v této knize najdete návod, jak harmonicky využít sílu přírody a ovládnout zemský živel.... celý text

Duchovní literatura , Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Grada

Earth Power: Techniques of Natural Magic , 1983

Martina1725
04.08.2022 3 z 5

Kniha obsahuje spoustu návodů na různá kouzla, ale trochu mě přijde, že je to stejně jen povrchní. Nějak jsem postrádala mentální práci.

whack
28.01.2021 3 z 5

Príroda lieči. Vie to každý, kto v nej aspoň párkrát bol. No to, čo sa v tejto knihe označuje za mágiu a kúzla, je v skutočnosti ekospiritualizmus, psychoterapia a meditácia. Nie všetko, ale veľmi veľa, je proste v našej hlave. Napríklad, ak skutočne uveríme, že zem v lese, na ktorej práve ležíme, vstrebáva naše depresie a neduhy, tak sa naozaj môžeme po tom cítiť lepšie. Nechcem týmto tvrdením znevažovať silu a dôležitosť prítomnosti Prírody, no mágia a najmä kúzla majú inú definíciu. Toho, koho zaujímajú podobné témy určite táto kniha nepohorší.

cernydrak
19.10.2018 5 z 5

Nejlepší kniha na téma přírodní magie a čarodějnictví.

Kniha Magie země - Techniky přírodní magie je v