Centurion Centurion komentáře u knih

Orel mezi vlky Orel mezi vlky Simon Scarrow

Znovu, výborný román, jako celá série. Doporučuji

08.01.2019 5 z 5

Kaspická brána Kaspická brána Harry Sidebottom

Ze začátku slabší, jinak výborný román.

13.11.2018 5 z 5

Padlý římský orel Padlý římský orel Robert Fabbri

Výborný román.

13.11.2018 5 z 5

Julius Caesar 2 - Galská symfonie Julius Caesar 2 - Galská symfonie Roger Caratini

Jako první díl, skvělá kniha.

19.08.2018 5 z 5

Vznik a pád třetí říše - Historie hitlerovského Německa Vznik a pád třetí říše - Historie hitlerovského Německa William L. Shirer

Výborná kniha, popisuje stručně a jasně začátek, průběh a konec Třetí Říše. Doporučuji

19.08.2018 4 z 5

Julius Caesar 1 - Řím město na prodej Julius Caesar 1 - Řím město na prodej Roger Caratini

Skvělá kniha.

01.02.2018 4 z 5

Jantarová stezka Jantarová stezka Harry Sidebottom

Není co dodat, vynikající román z z pozdního období Římské říše. Doporučuji

05.12.2017 5 z 5

Cesta vojáka Cesta vojáka Michal Černý

Vynikající kniha. Doporučuji

25.09.2017 5 z 5

Třetí říše den po dni Třetí říše den po dni Christopher Ailsby

Zkrácený "kalendář" vzniku, průběhu a konci Třetí říše.
Doporučuji

25.09.2017 5 z 5

Orel v písku Orel v písku Simon Scarrow

Další díl v řadě a zase výborné čtení, doporučuji.

06.09.2017 5 z 5

Já, voják v Afghánistánu Já, voják v Afghánistánu Pavel Stehlík

Knihu Já, voják v Afgánistánu doporučuji k přečtení. Knihu trefně ohodnotila mikina 12 i ostatní komentátoři. Já osobně jsem doufal v něco jiného, ale po dočtení knihy jsem byl velmi spokojen, knihy o veteránech jsou u nás něco nového a velmi důležitého, z důvodu úpadku společnosti ke klasickým hodnotám.

15.07.2017 4 z 5

Válečníci a války ve starověku a středověku Válečníci a války ve starověku a středověku Donald Featherstone

Kniha je souhrn informací o jednotlivcích druhu vojsk ve starověku a středověku, hlavních bitvách a vojevůdcův. Zájemce o historii válečnictví nezklame ani neoslní.
Osobně knihu doporučuji.

15.07.2017 4 z 5

Mýtus Rommel Mýtus Rommel Maurice Philip Remy

Zajímavá kniha o zajímavém člověku, který dělal to čemu věřil a pro co se narodil. Doporučuji!!!!

16.02.2017 5 z 5

Římský popravčí Římský popravčí Robert Fabbri

Kniha vás vtáhne a nepustí. Souhlasím první díl by lepší, ale jsem vděčný za každý další díl.
Vřele doporučuji

16.02.2017 4 z 5

Orlovo proroctví Orlovo proroctví Simon Scarrow

Další výborná kniha od výborného autora, celá série se mi moc libí. Doporučuji

01.12.2016 5 z 5

Obránce Říma Obránce Říma Robert Fabbri

Výborný román z období Římské říše, vřele doporučuji.

11.11.2016 5 z 5

Rudý kruh Rudý kruh John David Mann

Výborná kniha vypravějící život před vstupem do SEAL a život v jednotce. Vřele doporučuji.

11.11.2016 5 z 5

SS - Hitlerův nástroj teroru - ucelená historie od pouličních bojůvek k Waffen-SS SS - Hitlerův nástroj teroru - ucelená historie od pouličních bojůvek k Waffen-SS Gordon Williamson

Kniha vás vtáhne do počátků vzniku jedné z nejlepších a nejbrutálnějším jednotek.

14.09.2016 3 z 5

Války bez konce Války bez konce Jiří Kovařík

Výborná kniha, druhý díl zabývající další kapitolou římských legii. Čtenáře zabyvajicí se dějinami Římské říše, tato kníha potěší, je pro něj nutností! Vřele doporučuji

13.06.2016 5 z 5

15 let v legii : Légion etrangere 15 let v legii : Légion etrangere Stanislav Gazdik

Skvělá kniha o výjimečném člověku(mé ale jedno velké mínus, mohla by být delší, podrobněji probrán život v legii)

13.06.2016 5 z 5