catpet catpet komentáře u knih

Steve Jobs Steve Jobs Walter Isaacson

Kniha mě nalákala na další knihy od tohoto autora.

Tulák po hvězdách Tulák po hvězdách Jack London

Geniální....

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Jediná kniha o koncentračním táboře, ze které jsem neměla depku.

Vzhůru do jináče Vzhůru do jináče Kaz Cooke

Kniha je velice vtipná, četla jsem ji při obou těhotenstvích a nahlas se u toho smála :D. A řekla bych, že podruhé mi to přišlo ještě vtipnější :D. Asi čím víc po třicítce, tím víc se v tom vidíte :).

29.08.2017

Paříž Paříž Edward Rutherfurd (p)

Ruhherfurd jako vždy nezklamal. Paříž je tak velkolepý román, že jsem těch několik set stran přečetla za dva dny. Postavy musíte milovat, ať jsou to aristokratičtí de Cygneové, nebo chudí Gastonové. Jedinou vadou na kráse je skákání z času do času. Děj mě vždy tak pohltil, že jsem při další kapitole vrácené do minulosti chvíli zmateně tápala, kdeže to jsem. V jiných románech autor dodržuje časovou přímku, a je to mnohem přehlednější. Někdy to má sice svůj význam, ale u tohoto románu to postrádá logiku a je to dost zmatené. Ale to nic nemění na tom, že je to kniha, která si svůj plný počet hvězdiček zaslouží.

31.08.2015 5 z 5

Russka Russka Edward Rutherfurd (p)

Jako vždy - perfektní. Kniha ve mě probudila touhu dozvědět se o Rusku více.

29.04.2015 5 z 5

Sarum: Román o Anglii Sarum: Román o Anglii Edward Rutherfurd (p)

Velice čtivé a zajímavé čtení. Líbí se mi, jak autor dokáže na pozadí skutečných historických událostí rozvinout příběhy smyšlených osob (které by ovšem klidně mohli být skutečné).

20.03.2015 5 z 5

Křižovatky Křižovatky Wm. Paul Young (p)

Chatrč se mi líbila více, ale rozhodně stálo za přečtení.

05.02.2015 4 z 5

Tvrdohlavý muž Tvrdohlavý muž Ondřej Horák

I když nesouhlasím úplně se všemi názory pana Bernarda, rozhodně si ho vážím a obdivuji sílu jeho přesvědčení, že to dokáže, která mu pomohla to dokázat :-). Knihu jsem přečetla jedním dechem, rozhodně stojí za přečtení.

13.01.2015 4 z 5

Tvarytmy Tvarytmy Pavlína Brzáková

Jarda Dušek jako vždy úžasný, rozhodně knížka, ke které se budu vracet stále.

13.01.2015 5 z 5