Catherine27 Catherine27 komentáře u knih

Bídníci Bídníci Victor Hugo

Četla jsem pět let. Jen, když jsem měla opravdu náladu. A na konci jsem brečela, opravdu hodně.

08.06.2019 5 z 5

Romeo a Julie / Hamlet Romeo a Julie / Hamlet William Shakespeare

Je to Shakespeare... Klasika, je to dokonalé, výborné psychologické profily.

07.07.2016 3 z 5

Kněžka Kněžka Michael Scott

Bože Děkuji za takové dokončení!! Kniha byla...Hutná! Až do konce.To je celé.... Pan Scott by se s tím taky nemazal.

30.01.2016 5 z 5

Krvavá cesta Krvavá cesta Moira Young

Kniha prostě není žádný trhák... Je pro nenáročné čtenáře. Nápad úžasný, ale provedení pokulhává. Každá věta mohla být více rozvedená, s každou myšlenkou si mohl spisovatel více pohrát. Každopádně upoutá a překvapí. Doporučuji jako Oddechovku.

30.01.2016 3 z 5

Zaříkávač Zaříkávač Michael Scott

Super spád, příběh postoupil o kus dál a já se pouze můžu těšit na další pokračování...

19.11.2015 4 z 5

Vědma Vědma Michael Scott

Učinila jsem strašnou chybu!!! Začala jsem číst tuto "ságu" již dávno...a nyní jsem se pustila do třetího dílu a...
...Dám radu každému, kdo chce toto dílo číst...vemte všechny díly posaďte se a přečtěte je! :D Obrazně řečeno. Opravdu je lepší číst všechny díly hned za sebou...děje se tam toho tolik, že čtenář, který tak neučiní si velmi špatně vybavuje události jenž se staly v dílech předchozích a to dělá paseku na celkovém zážitku z knihy.
Jinak se mi kniha hodně líbila, byla čtivá na konci (ale i v průběhu)velmi akční a celkově mě utvrdila v mém názoru na Scotta. :)

01.11.2015 4 z 5

Bídníci Bídníci Victor Hugo

Já vím, že je nemístné umístit sem komentář, když jsem knihu ještě nedočetla, ale moje pocity z ní jsou tak silné a chtějí ven!!!!! Všechny sáhodluhé popisy mi připomínají J.R.R.Tolkiena, kterého jsem četla ještě předtím. Překrásné uvádění do situace, doby a osudů lidí žijících v knize. Silné pocity. Tolik emocí. Jdu číst dál.

03.10.2015 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Má spolužačka NEČTENÁŘKA mi tuto knihu tak vychválila, že mě donutila k jejímu přečtení... Tu knihu jsem nedočetla a ani nehodlám... je mi líto, že tak dobrý nápad dostal tak špatné pojetí a zpracování celkem. Kniha mě zklamala a film byl podle mě průměrný.

22.08.2015 odpad!

Jessie a Morgiana Jessie a Morgiana Alexandr Grin (p)

Začala jsem číst knihu bez absolutního vědomí, co čtu. Až poté jsem si uvědomila, že ten příběh znám. Kniha se mi moc líbila-hlavně kontrast charakteru obou sester.

02.06.2015 4 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

No na to jak tlustá ta kniha je... Nic-moc. Deptala mě Umbridgeová, nechutným způsobem!!! Ale jsem Potterhead a všechny díly jsou úžasné. Fénixův řád je ale nejslabší. :)

02.06.2015 3 z 5

Návrat krále Návrat krále J. R. R. Tolkien

Velkolepé dílo!!!! Nelze popsat popis po dočtení. Ačkoli jsem viděla film absolutně mě to překvapilo! Úžasné, krásné, smutné, dokonalé!!!

02.06.2015 5 z 5

Don Pablo, Don Pedro a Věra Lukášová Don Pablo, Don Pedro a Věra Lukášová Božena Benešová

Nečekala jsem, že mne kniha zaujme! Konec byl moc hezký a někdy si jako Věra připadám... :3

02.06.2015 3 z 5