cat5 cat5 komentáře u knih

Z deníčku neobyčejné patnáctky Z deníčku neobyčejné patnáctky Sandra Lanczová

Knihu jsem četla,když mi bylo asi 13 let a myslím si, že je i pro tuto věkovou kategorii určená. Kniha se mi líbila, přečetla jsem ji bleskurychle. Pamatuji se,že jsem zde moc ocenila to, že autorka knihu zbytečně "netrápila" zbytečným rozepisováním ničeho, ale stále se tu něco dělo. Nevím,jaký bych měla na knihu názor dnes, ale to už se zřejmě nedozvím, protože předčíst si ji znovu nemám v plánu.

02.07.2015 4 z 5

Kniha mě nalákala filmovou adaptací z roku 1997, ale bohužel ihned po přečtení začátku mi bylo jasné, že tato kniha má s mým oblíbeným filmem pramálo společného. Předlouhé popisy pracovních postupů opravdu nejsou nic pro mě. Čekala jsem mnoho (už jen proto, kolik jsem se dočetla chvály) a dostala velmi velmi málo...bohužel.

02.07.2015 2 z 5

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

Moc pěkně psané a i když jsem ji četla už nějaký ten rok zpátky,stále se mi živě vybavují konkrétní odstavce. Příjemné počtení.

02.07.2015 4 z 5

Rozmarné léto Rozmarné léto Vladislav Vančura

Kniha mě vůbec neoslovila.

02.07.2015 1 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Hrozně nudná kniha z povinné četby.

02.07.2015 1 z 5

Bylo nás pět Bylo nás pět Karel Poláček

Kniha mě tedy moc nebavila. Měla jsem ji v povinné četbě a i přesto mě to nedonutilo ji dočíst a přestala jsem někde v polovině... Myslela jsem si,že to zachrání seriál, ale ten mě taky moc neoslovil..

02.07.2015 2 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Máj je má srdcová záležitost. Nikdy nepřestanu Máchu obdivovat, protože sepsat takové mistrovské dílo si opravdu zaslouží nejvyšší míru obdivu.

02.07.2015 5 z 5