Cajda Cajda komentáře u knih

Muž, který maloval mandlovníky Muž, který maloval mandlovníky Johannes Mario Simmel

Mě se tato kniha líbila, přečetla jsem ji za 2hodiny a pro mě měla zcela nečekaný konec :o)

Bára ze zámku Bára ze zámku Eva Michorová

Super oddychovka. malá kniha, krátký příběh. Dobře se čte. Humorné, zasmějete se.

30.11.-0001 4 z 5

Touha Touha Amanda Quick (p)

Pro milovníky románů ideální. Hezky se čte, i když už dopředu víte jak to dopadne :o) Milá oddechová kniha.

Inkognito Inkognito Sue Townsend

Zvláštní kniha, ale dobře se čte.

30.11.-0001 2 z 5

Mikuláš a jeho přátelé Mikuláš a jeho přátelé René Goscinny

jak pro děti tak pro dospělé....

30.11.-0001 5 z 5

Socha Afrodity Socha Afrodity Amanda Quick (p)

Napínavé čtení, jedním dechem. Těžko zavíráte nedočtenou knihu.....

30.11.-0001 5 z 5

Všechno v pořádku, slečno Karpíšková? Všechno v pořádku, slečno Karpíšková? Eva Michorová

Parádní čtení, oddychová, veselá kniha :o)

Nevíte, kdo mě zabil? Nevíte, kdo mě zabil? Eva Michorová

Báječně se čte - tzv. jedním dechem, odpočinete si, zasmějete se.

Nemusí být vždycky kaviár Nemusí být vždycky kaviár Johannes Mario Simmel

tak touto knihou jsem před 12lety totálně propadla panu Simmelovi.... Sehnala jsem si ji teď i v originále a právě ji postupně louskám... Jistě ji přečtu ještě několikrát.

30.11.-0001 5 z 5

Všechno přiznávám, všechno... Všechno přiznávám, všechno... Johannes Mario Simmel

Taky velmi dobré čtení. Doporučuji!!!

30.11.-0001 5 z 5

Moje matka se to nikdy nesmí dozvědět Moje matka se to nikdy nesmí dozvědět Johannes Mario Simmel

Taková milá kniha - hezký dojemný příběh. Je to kniha pro děti, dá se tedy přečíst jako odpočinková. Obrázek na přebalu namaloval pan Karel Gott, všimli jste si?

Svůj kalich hořkosti Svůj kalich hořkosti Johannes Mario Simmel

Nejlepší kniha hned po "Kaviáru". Fakt super. Vřele doporučuju. Není náročná, skvěle se čte!

30.11.-0001 5 z 5

Země zůstane ještě dlouho mladá Země zůstane ještě dlouho mladá Johannes Mario Simmel

Povídky stejně jako Setkání v mlze. Taky pohodička :o) Čtěte!!!

Divím se, že jsem tak veselý Divím se, že jsem tak veselý Johannes Mario Simmel

Zajímavé dramatické čtení. Děkuji pane Simmele!!!!

30.11.-0001 5 z 5

Dvaadvacet centimetrů něžnosti Dvaadvacet centimetrů něžnosti Johannes Mario Simmel

krátké povídky ze simmelova života - super - doporučuju :o)

Tajný chléb Tajný chléb Johannes Mario Simmel

Dobrá kniha, nenáročná - doporučuju.

A s klauny přišly slzy A s klauny přišly slzy Johannes Mario Simmel

Simmel je úžasný! Ale tuto knihu jsem louskala brutálně dlouho. Je na mě moc odborná.... Taky jsem ji dočetla jen proto, že je od Simmela! Jinak bych s ní už dávno mrskla....

30.11.-0001 2 z 5