cajakniha cajakniha komentáře u knih

Candy Candy Baja Dolce

Děkuju moc za zaslání knihy @bajadolceautor a @venupress v rámci #spoluprace

Kniha byla opět velmi pikantní. Naší hlavní hrdinkou je zde Gia z knihy Habibi, kterou jsem si již v předchozím díle velmi oblíbila. Je přirozeně krásná, hodná a milá snad ke všem v okolí.

Hlavní hrdina Dorian, neboli Candy, je velmi hot. Jeho show jsme “zažili žel jen jednou, ale byla pořádně žhavá.
Mezi postavami se vznáší otázky ohledně jejich minulosti, což ale nijak nebrání jejich jiskřivé chemii, které nakonec podlehnou.

Objeví se zde i Harry a Cassie z předchozího dílu a já si je moc užívala. Také jsem si moc oblíbila naše chlapce tanečníky.

Konec mi přišel upřímně překombinovaný a já jsem zvědavá, jak se s tím vším autorka vyrovná v dalším díle.

06.12.2023 4 z 5

Tajemství domu Thornů Tajemství domu Thornů Margaret Rogerson

4,5* Děkuju @humbook @humbookblogeri za zaslání knihy v rámci #spoluprace #humbookblogeri.

Miluju Kouzla rodu Thornů a když jsem se dozvěděla, že k této knize bude novela, byla jsem nadšená, jelikož mi Elisabeth a Nathaniel přirostli k srdci. Dokonce i Silase jsem si oblíbila.

Tato novela mě velmi bavila. Po delší době to byla kniha psaná v er-formě, tak jsem si na to musela chvíli zvykat. Nakonec příběh uplynul jako voda a mě mrzelo, že není delší. Ke knihám se budu určitě vracet. Kéž by byl další díl.

Chemie mezi hlavní i postavami byla hmatatelná a já čekala, zda se uděje něco více.

Jako poslední bod bych zmínila obálku, která je opět dokonalá.

20.11.2023 5 z 5

Tetování za trest Tetování za trest M. K. Hardy

Celá série Hřiště lásky je skvělá a já jsem zvědavá, o kom bude další díl.

Co se týče Henryho, je to kus chlapa, který mi opět přirostl k srdci. Líbí se mi neustálé pošťuchování s chlapy z týmu a i se mi líbí, jak mu všichni říkají Baby.

Yumiko mi bylo chvílemi šíleně líto, její dětství muselo být šílený a rozhodně bych to nikomu nepřála. A ten její odchod z Japonska byl opravdu neskutečný, nechápu, kde tu odvahu vzala.

Chemie mezi Yumi a Henrym byla hmatatelná a jejich vztah jsem si moc užila. A Henryho strach se mi taky moc líbil.

Miluju postavy z předchozích dílů a jsem ráda, že jsme se jich také mohli nabažit.

Kniha mi byla zaslána v rámci spolupráce s autorkou a gradou.

01.11.2023 5 z 5

Tlukot tisíců srdcí Tlukot tisíců srdcí Kiera Cass

Nejprve moc děkuji @humbook @humbookblogeri za zaslání knihy k recenzi v rámci #spoluprace #humbookblogeri.

Tlukot tisíců srdcí je standalone, což jsem ocenila, jelikož mám doma nedočtených sérií až až.

Naše hlavní postavy, Anniku a Lennoxe jsem si hned na začátku oblíbila. Annika je princezna, Lennox zabiják. Líbila se mi chemie mezi nimi a musím uznat, že se v knize pořád něco dělo, člověka to nutilo číst dál.

Každý má i své tajemství a já od začátku netrpělivě čekala, kdy se dozvím, o co jde.

Dále jsem si oblíbila hlavně Escaluse, bratra Anniky a Noemi, její služebnou.

Upřímně jsem moc nepochopila jednání pana krále, ale nechci spoilerovat.

Za zmínku taky stojí svět, který autorka vytvořila a skvělá mapa na začátku knihy.

Knihu rozhodně doporučuji!

03.07.2023 5 z 5

Habibi Habibi Baja Dolce

Moc děkuji autorce Baja Dolce a nakladatelství Venupress za poskytnutí knihy v rámci spolupráce.
Kniha je čtivá a nedá vám spát, chcete pořád číst dál.

Kniha už podle obálky prozrazuje, že bude opravdu žhavá, ale upřímně, až takhle jsem to nečekala. Bylo zde pár věcí, které na mě byli too much, ale věřím, že zkušeným čtenářům a čtenářkám erotiky přijdou vhod.

Naší hlavní hrdinkou je zde Cassie, která je milá, přátelská a tak trochu bez partnera. Vztahů moc neměla a všechny skončili katastrofou. Není se tedy čemu divit, že když na scénu vchází Harry, temný učitel a pokušitel, netrvá to dlouho a chce zjistit, co je zač.

Sbližování Harryho a Cass jsem si šíleně užila, jiskřilo to mezi nimi od začátku, ačkoli se tomu oba bránili.

Harry aka Habibi je vskutku temný, bere si co chce a kdy chce. A protože ho chce každá, není těžké někoho nalákat do postele.

Za zmínku stojí taky Bea a Lavi, nejlepší kamarádi Cassie, které si oblíbíte hned. Jsou bláznivý a otevření defakto všemu.

28.05.2023 5 z 5

Propast mezi námi Propast mezi námi Tess M. Puffrová

(SPOILER) Nejprve chci poděkovat Tess Puffrové, Kateřině Valterové a Knihy Dobrovský za možnost stát se ambasadorem této žhavé novinky.

Čtení jsem si moc užila, kniha se čte sama a zároveň je napínavá. Líbil se mi pohled na dvě absolutně rozdílné sociální vrstvy, kdy Donna má všechno, zato Sebastian nemá nic. Ačkoliv je Donna ta, komu to něco ke šťastnému životu chybí. Je zde i špetka mafie.

Sebastian je absolutně úžasný. Ačkoliv je chudý, má svůj život rád. Miluje svou rodinu, pro tu by se nechal rozkrájet. Moc se mi líbí i to, že jsou zde španělské výrazy.

Donna mi přijde jako postava strašně nepochopená. Sice má peníze a může utrácet za co chce, ale nemá defakto nikoho, krom své kamarádky Val. Touží po lásce a jistotě, že tu pro ní někdo bude.

Když už jsem zmínila Val, je to velmi zvláštní postava. Působila na mě hloupoučce, ale ve výsledku mě moc bavila.

Máme zde i záporné postavy, které bych nejraději kopla do holeně, ale ty, logicky, nebudu zmiňovat.

26.05.2023 5 z 5

Jednou se uvidíme Jednou se uvidíme Simona Kutišová

Kniha mě velmi mile překvapila, řeší se zde různá závažná témata a je zde spousta skvělých citátů.

Hlavní hrdinka Marika je milá a hodná, občas až moc. Ráda pomáhá druhým a nikdy je nechce nechat ve štychu. Ovšem trápí se, jelikož má psoriázu a ekzémy, kvůli kterým si nepřipadá krásná.

David byl chvílemi fajn, ale měla jsem pocit, že pro něj bylo vše důležitější, než jeho vztah. A na konec se tak moc změnil, že jsem ho pak nezvládala vůbec.

Rosťu jsem si hned oblíbila. Byl milý, přátelský a taky slepý. Neměl to jednoduché, ale po boku Mariky měl opět chuť žít.

Upřímně nevím, zda je kniha ženský román, či dívčí román. Zejména kvůli tématům, které se zde řeší. Pokud má člověk otevřené oči všem tématům, knihu určitě doporučuji.

11.04.2023 5 z 5

Hra na druhou Hra na druhou Zuzana Holčíková

Tohle bylo jednoduše wow. Celkově styl psaní i příběh se mi šíleně líbil. Jen mě trochu mrzí, že je to tak krátké.

Máme zde dvě hlavní postavy. Nelu(37 let), matku dvou kluků, kteří chodí na fotbal a Bena(19 let), taktéž fotbalistu, ale staršího než jsou Nelini synové.

Nela momentálně žije se syny sama.

Benova matka Romana a Nela spolu chodily do školy. Léta se sice neviděli, ale když se setkají, začnou se opět více bavit.

Ben mi přišel opravdu dost vyspělý. Hned jsem si ho zamilovala.

Ben se do Nely zamiluje na první pohled a je očividné, že ani on Nele není lhostejný, ovšem potýká se s problémem velkého věkového rozdílu. Do toho je tu Romana, která zná jak svého syna, tak svou spolužačku a vnímá, že se něco děje.

Nemohu říct, že by mi Romana vadila, ale čekala bych od ní, že svého syna bude více podporovat, kor, když už byl dospělý.

Konec byl opravdu dojemný a já bych si přála více Nely a Bena. Tak moc jsem si je zamilovala.

26.01.2023 5 z 5

Ano, pane řediteli Ano, pane řediteli Lucie Srňánková

Přiznávám, že jsem s touto knihou vyšla tak trochu z komfortní zóny, jelikož je to erotická kniha na slovo vzatá. A já čistou ero běžně nečtu. Ale kniha je čtivá a já přiznávám, že ačkoliv těch scén tam bylo hafo, nevadilo mi to.

Našimi hlavními postavami jsou Míša a Adam. Adam je ředitel firmy a Míša je asistentka jeho bratra. Mezi Míšou a Adamem to fakt jiskří.

Náš pan ředitel je od samého začátku arogantní blbec, který nechce vztah, ale chce Míšu.

Míša by pro změnu raději vztah, ale zároveň ji Adam přitahuje. Po chvíli mu kývne, že se budou setkávat.

Adam má ale nevyřešenou minulost, která se mezi nimi stane překážkou… dokáží to překonat?

Oba naše hrdiny jsem si moc oblíbila.

Jsou tam určitá klišé, ale ty já ráda, takže mi nevadí. Knihu jsem si užila a rozhodně ji doporučuji :)

10.01.2023 5 z 5

Rod nebes a dechu Rod nebes a dechu Sarah J. Maas

Takhle kniha je jednoduše wow. První díl je skvělý, druhý je rozhodně více akční a to už od samotného začátku. Je zde spousta zvratů, u kterých jsem napjatě četla dál, co z toho bude. Poznali jsme zde i více propracovaný svět, do kterého jsem se zamilovala.

Kniha se mi četla velmi dobře, protože styl vyprávění jsem byla zvyklá již z prvního dílu.

K samotným postavám. Bryce jako hlavní hrdinku miluju. Líbí se mi její obětavost, která je v tomto díle opět patrná. Pro své blízké by se rozkrájela a takové hrdinky miluju.

Hunta miluju od první chvíle, kdy se objevil na scéně v prvním díle. Je z něj cítit mužnost a má opět majetnickou povahu, kterou fakt miluju.

Po přečtení knihy chápu i celý hype ohledně Rhuna, který je opravdový zlatíčko a i jeho jsem si vskutku zamilovala.

Je zde opravdu velká spousta skvělých postav, které prakticky patří do Bryciny/Rhunovi party a jmenovat je by bylo na dlouho.

Přes to všechno je zde i spousta záporných postav a dozvídáme se i o minulosti hlavních postav.

Konec byl šokující, ale ne jen konec, ale už i posledních pár kapitol. Doufám, že nás Sarah nebude moc dlouho napínat a brzy se dočkáme dalšího dílu.

Knihu jsem měla možnost si přečíst díky spolupráci s humbookem.

25.10.2022 5 z 5

Jal Jal Veronika Kutičková

Kniha se mi moc líbila a já doufám, že se brzy dočkáme dalšího dílu, jelikož kniha má poměrně otevřený konec.

Moc jsem si oblíbila Stephanie i Lily, sestry, spřízněné duše. Samozřejmě se našli chvíle, kdy jsem byla na jednu či druhou naštvaná, ale ve výsledku bylo hezké, jak se vzájemně podporují a vždy to spolu vyřeší.

Je zde taky spousta mužských postav, které jsem si moc oblíbila…Josh, Liam, Nick, Richard, David. Každý měl své kouzlo. A opět bych valnou většinu kopla alespoň jednou do holeně. Ale jsou to zlatíčka.

Děj se odehrává převážně v Jalu a Káhiře. Hlavní hrdinka je svým způsobem tajný agent a o to více je hustá. Určitě bych chtěla zajet do Jalu a potkat ty hezouny, kteří tam žijí. A taky by bylo fajn mít spřízněnou duši.

Jediné, co bych změnila je délka kapitol. Jakožto odpůrce dlouhých kapitol jsem s tím měla zpočátku trošku problém.

05.09.2022 5 z 5

Bojovnice světa Bojovnice světa Jeffe Kennedy

Celou sérii doporučuji :). Hlavní hrdinka je odvážná a já si ji ihned zamilovala. Třetí díl se stal mou srdcovkou, jednoznačně nejlepší díl celé série :)

11.08.2022 5 z 5