Buhvico Buhvico komentáře u knih

Zabijáci úsvitu Zabijáci úsvitu Darren Shan (p)

Na začátku mi to připadalo moc natáhnuté, hned bylo jasné, že se z problému s policií dostanou, ale ten konec mě dostal, nečekala jsem, že jako první zemře Hroozley, to bylo velice smutné..Že Steve si hraje na něco jiného se dalo čekat, musí to mít pořádnou zápletku.. Ale jako každý jiný díl, velice dobře napsáno :-)

30.04.2012 5 z 5

Lovci z přítmí Lovci z přítmí Darren O'Shaughnessy

Musís říct, že tato sága se čte velice snadno :-) A jediné co bych vytkla jsou titulní stránky knížek s tvrdými deskami, nemůžu jim přijít na chuť..Ale ke knížce, jedině co mě tedy vůbec nepřekvapilo, že Evanna čarodějnice to táhne i s vampýry..Docela zvrat, ale čekaný..No snad to dopadne dobře :-) Těším se na další díl :-)

25.04.2012 4 z 5

Upíří hora Upíří hora Darren Shan (p)

Knížka spíš oddychová, chybělo mi tu takové to napětí a očekávání, tento díl byl docela pohodový..Přečeten za pár chvil ať můžu začít hned s pokračováním ságy :-)

23.04.2012 4 z 5

Madame Okta Madame Okta Darren Shan (p)

Podle mého je to velice dobře napsáno..Darren je skvělý, jak vše dokáže popsat a opravdu se knížka čte skoro sama..Jsem se do této série tak zažrala, že jsem běhala po celém městě a snažila se půjčit si všechny díly z knihovny, stíhám každý den jeden díl přečíst :-) Takže vážení, jestli někdo přemýšlíte, zda.li tuto ságu přečíst doporučuju ANO!! Mě se osobně strašně mooooc zamlouvá, takový styl psaní..Takže za mě good čtení!!

12.04.2012 5 z 5

23 hodin 23 hodin David Wellington

Dobře se to četlo, jen ten konce bez konce ? :-(

04.05.2014

Stopy krve Stopy krve Sue Tanya Huff

Tento díl se mi líbil víc, přeci jen jsou mi bližší vlkodlaci než démoni.. Jsem zvědavá na třetí díl :-)

12.10.2013

Cena krve Cena krve Sue Tanya Huff

Začátek byl docela nepřehledný, ale pak jsem se začetla a příběh byl zajímavý a dobře čtivý.. Jen konec byl takový... zkrácený :-(

06.10.2013

Micah Micah Laurell K. Hamilton

Pěkný díl, konečně jsme se něco dozvěděli i o Micahovi :-) Ale těším se na další, je to čím dál víc napínavější mezi Anitou a tolika chlapama :-D

02.10.2013

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Mě osobně se tenhle díl líbil mooc, byla to taková sladká romantika a vyznávání lásky, to já doma nemám a tak jsem se mohla vžít do Anastasie a prožívat si to s ní :-) Už se těším na další díl, zase ho zvládnu za 2 dny :-)

17.09.2013

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Mě osobně se knížka docela líbila, že bych byla úplně nadšená, ne.. Ale taky to nebylo nejhorší.

14.09.2013 3 z 5

Co by měl vědět správný milovník vín Co by měl vědět správný milovník vín Wes Marshall

Zajímavé počtení, jen škoda, že to bylo pouze o cizokrajných vínech hlavně z USA :-( Jinak myslím, že pár rad mi pomůže si vínečko více užít :-)

10.06.2013

Knížka obsahuje spoustu rad a zajímavostí.. Ale myslím, že každý zvídavý milovník vína se z této publikace dozví to co potřebuje :-)

04.06.2013

Milionář z chatrče Milionář z chatrče Vikas Swarup

Velice pěkná knížka.. Filmové zpracování se mi sice líbilo víc, ale knížka také stojí za to si jí přečíst :-)

12.03.2012

Nikdo tě nemá rád Nikdo tě nemá rád Judy Westwater

Nádherná knížka, až jsem plakala, jak můžou být lidé krutí k dítěti :-(

12.03.2012