Stopy krve

Druhá kniha série Krevní pouta. Na počátku byla dvě těla, dvě různá místa činu, ale stejná příčina úmrtí. Soukromá vyšetřovatelka Vicki Nelsonová věděla, že to nebude snadné. Nasvědčovaly tomu nejen stříbrné kulky, nalezené u mrtvých obětí. Přeměna, kterou před jejíma očima předvedla sestřenice obětí, potvrdila, že Vicki musí nalézt vraha posedlého úmyslem vyvraždit všechny kanadské dlaky. Úkol to není snadný, ale Vicki se naštěstí může spolehnout na Henryho Fitzroye, svého upířího přítele. ( zdroj brokilon.cz )...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26371/stopy-krve-26371.jpg 3.9128

Krevní pouta 2.

Literatura světová, Fantasy
Vydáno, Brokilon

Blood Trail, 1992

Kniha Stopy krve

Petra38

rozhodně mě zaujal více než první díl, možná jsou na vině mě oblibené téma-vlkodlaci. Pěkně se to četlo a mělo to lepší spád...:) ačkoliv nevim nevim jestli mě autorka urdzi az do posledního dílu, zatim mám rozečtěný třetí díl, uvidím :)

Izabell
30.08.2019

Určitě je to lepší než první díl. Jen mě mrzí, že seriál se víc nedržel knižní předlohy. Chtěla bych vidět Vicky s Henrym :D

Metla
17.10.2018

Soukromá vyšetřovatelka Vicki Nelsonová má nový případ: Henryho známí ji požádají o pomoc poté, co se jejich rodina musí vypořádat s několika nečekanými ztrátami. Nemohou se obrátit na policii, nejsou totiž tak docela lidé a potřebují svou identitu tajit… Vicki s upířím „parťákem“ opouštějí Toronto a vydávají se na nepřátelské území – do přírody!
„Stopy krve“ jsou napsány příjemně odlehčeným tónem, hlavní hrdinka má spoustu prostoru pro sarkastické postřehy a navztekané slovní přestřelky. Romantici ocení komplikující se vztahy mezi postavami, příznivci napětí také nepřijdou úplně zkrátka a nechybí ani přiměřená dávka akce.
Přestože zhruba v polovině dochází k poklesu tempa, text rozhodně nikde nedrhne – těch 300 stránek uteče jako pohodový víkend. Jedná se o vlakové nebo-li hajzlové čtení, ovšem nepostrádá hlubší, pod povrchem podané myšlenky o rasismu, víře, spravedlnosti atd. Mezi oddechovkami patří druhý díl „Krevních pout“ ke slušnému nadprůměru, ale pro fanynky „Stmívání“ to dost možná nebude správné emo žužu .

Mark.
12.07.2017

Zajímavý zvrat a tento díl mne bavil od začátku. Prostředí a propojenost s poutavou detektivní zápletkou se mi velmi líbil. Až si říkám, jak mne mohl první díl s démonem bavit, protože tento byl o poznání mnohem lepší

Calla2002
20.05.2017

Kniha se mi líbila víc než ta předtím mělo to takový chytlavý děj a byla to i docela zábava ....ze závěru jsem byla překvapená kdo by to do toho staříka řekl že?Už se těším na další díl :-)
DOPORUČUJI !!

IvettKremrová
27.09.2016

zezačátku příběh takový zmatený ale pak se to rozjrlo,za mě spokojenost :)

IvettKremrová
01.07.2016

Sice nemám ještě dočteno ale tento díl mě baví více než první. V prvním díle jsem se trochu ztrácela,hlavně na začátku ve vyprávění příběhu z pohledu několika osob.I mezi Henrym a Vicki to zajiskřilo a jen netrpělivě čekám kdy to mezi nimi propukne naplno když po sobě tak touží jak oba popisují ^^ Teď v 2 je i velice fajn, že je změna prostředí a neodehrává se vše ve městě ale na venkově kde jsou jako obohacení děje už zde zmiňovaní vlkodlaci. Netrpělivě čekám jak se zbytek příběhu vyvine a doufám v nečekané rozuzlení :) Už teď jsem si jistá,že se pak hned vrhnu na 3. díl :))

Andvejka
02.05.2016

Kniha se mi líbila o něco víc než první díl, taku vidíme, jak bude série pokračovat.

Bouře a vzdor
Bouře a vzdor