buci875 buci875 komentáře u knih

Profesor a šílenec Profesor a šílenec Simon Winchester

Úžasná kniha, už se těším na film.

Co děláme srdcem a myslí? Co děláme srdcem a myslí? Delia Steinberg Guzmán

Neskutečná kniha. Nic podobného jsem ještě nečetla.

Panoptikon Panoptikon Jenni Fagan

Připomíná mi My děti ze stanice Zoo. Nádherná kniha, plná bolesti a trápení. Jsem překvapená, po tom příšerném hodnocení tady. Jsem ráda, že jsem dala radši na anotaci než hodnocení.

24.08.2021 5 z 5

Bistro doma: Nejlepší recepty Terezy Willoughby Bistro doma: Nejlepší recepty Terezy Willoughby Tereza Willoughby

Vynikající recepty. Nádherný design. Moc se mi líbí.

24.08.2021 5 z 5

Žít s radostí – ilustrovaný průvodce uměním třídění a úklidu Žít s radostí – ilustrovaný průvodce uměním třídění a úklidu Marie Kondo

Moc mi kniha pomohla. Přijde mi lepší než autorčina první kniha.

Hrdina Hrdina Rhonda Byrne

Neskutečně inspirující.

Reinkarnace: snadno a rychle Reinkarnace: snadno a rychle Jass Godly

Jedna z nejlepších knih, co jsem na toto téma přečetla.

V každém věku stát za hřích V každém věku stát za hřích Dagmar Březinová

Knihu jsem přečetla za jedno odpoledne. Kniha mě nadchla a okamžitě jsem se začala řídit jejími radami a od té doby dostávám tolik pochval, až mi je to malinko nepříjemné. V životě by mě nenapadlo, že mi může nějaká kniha takhle změnit život. Jsem neskutečně vděčná, že jsem na knihu narazila a přečetla.

Menu pro vysoké podpatky Menu pro vysoké podpatky Jennifer Joyce

Úžasné recepty, pár receptů jsem dokonce zařadila do nejoblíbenějších. Vážně chutné. Navíc má kniha nádherné ilustrace.

24.08.2021 5 z 5

Léčivé mandaly - 30 mandal pro zdraví a pohodu Léčivé mandaly - 30 mandal pro zdraví a pohodu Mike Annesley

Velmi mi pomohla. Krásné obrazy. Doporučuji přečíst všem, kdo se o téma zajímají.

O 10 % šťastnější O 10 % šťastnější Dan Harris

Neskutečně moudrá kniha.

Andělé na dosah Andělé na dosah Lorna Byrne

Úžasné poselství. Nečetla jsem ještě nic podobného. Dechberoucí...

24.08.2021 5 z 5

Jak se dostat do nebe (aniž doopravdy zemřeme) Jak se dostat do nebe (aniž doopravdy zemřeme) Robert Kopecky

Úžasná kniha plná moudrosti.

Naverbovaná Naverbovaná Valérie De Boisrolin

Úžasná kniha, rozhodně doporučuji každému přečíst.