Co děláme srdcem a myslí?

Co děláme srdcem a myslí? https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/233499/mid_co-delame-srdcem-a-mysli-233499.jpg 5 17 4

Kniha nám jedinečným, hlubokým a současně velmi jasným způsobem pomáhá v situacích, v nichž se nacházíme rozpolceni mezi našimi city a rozumem. Předává nám autorčiny bohaté životní zkušenosti jak nalézt harmonii a zdraví i na těchto jemnějších úrovních, jak dobýt štěstí a jak využít sílu a bohatství naší mysli.

tractorred50
20.12.2021 5 z 5

Hledáte knížku, kterou si dáte na noční stolek nebo do svého odpočívacího duchovního koutku a budete ji s láskou otvírat? Tahle je ideálním adeptem! Plná nádherných pojednání o moudrosti celého světa, lidstva a bytí. A lidské duše. A můžeme se ponořit nejen do moudra autorky, ale i do pocitu, že kvete naše vlastní moudrost a přichází odpovědi na otázky. Z nás.

ludmila.62
07.11.2021 5 z 5

Uzasna kniha, mela jsem ji pujcenou z knihovny a rozhodla jsem se, ze to musim mit i v knizni podobe. proste moje srdcovka.

buci875
24.08.2021 5 z 5

Neskutečná kniha. Nic podobného jsem ještě nečetla.

Lightman
16.04.2017 5 z 5

Tato kniha je nádherným důkazem toho, jak jsou základní principy pro prožití kvalitního a spokojeného života až neuvěřitelně jednoduché. Rozebírá věci kolem nás - to, jakým způsobem je vnímáme, a jakým způsobem bychom je mohli vnímat. Kniha se velice dobře čte, přitom nabízí řadu moudrých a na první pohled jasných a zřejmých rad k zamyšlení ... Dovolím si citovat: "Každý úspěch je výsledkem mnoha malých bitev, z nichž někdy vycházíme jako vítězové a jindy jako poražení. Neexistují však definitivní porážky" ... "Nesmíme si plést naše přesvědčení s Absolutní Pravdou" ... "Chtít znamená moci" ... K tomu asi není moc co dodat.

filozofie moudrost životní moudrost

Delia Steinberg Guzmán
španělská, 1943
2016  93%Tajný Ideál Templářů
2014  99%Co děláme srdcem a myslí?
2003  89%Každodenní hrdina
2006  85%Řekli mi, že ...
2006  80%Duše ženy