Jak se dostat do nebe (aniž doopravdy zemřeme)

Jak se dostat do nebe (aniž doopravdy zemřeme) https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/464277/bmid_jak-se-dostat-do-nebe-aniz-doopravd-7Rn-464277.jpg 5 16 3

,,Robert Kopecky v této knize odpovídá na odvěké otázky. Sám se s prožitkem blízkosti smrti vrátil do světa živých a zdůrazňuje tři důležité pravdy, které mají osvobozující a léčivý účinek a zavedou nás na transformativní cestu k nalezení života naplněného radostí.“ Takto charakterizuje bestsellerová autorka Anita Moorjani fascinující knížku amerického autora, jehož doporučení nám nabízejí vynikající vodítka k dosažení vnitřní harmonie.... celý text

Literatura světová Esoterika, astrologie, okultismus Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Pragma

How to Get to Heaven (Without Really Dying) , 2018

betzayda
04.12.2021 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Hlavně moudrosti, které si pan Kopecky přinesl zpět, ze svého posmrtného zážitku, z onoho světa. Moudrosti, které si díky lidem, kteří sdílejí své zážitky NDE můžeme my ostatní uvědomit, aniž bychom zemřeli. Jsem ráda, že jsem na knihu narazila, obsah je neskutečný.
Skvělé!! Děkuji.

jahoda221
08.09.2021 5 z 5

Kniha nabízí moudrosti, které se autor dozvěděl po svém NDE zážitku. Vřele doporučuji, povinná četba.

buci875
24.08.2021 5 z 5

Úžasná kniha plná moudrosti.

ZPS - zážitek prahu smrti NDE - prožitek blízké smrti

Autorovy knížky

2019  98%Jak se dostat do nebe (aniž doopravdy zemřeme)

Kniha Jak se dostat do nebe (aniž doopravdy zemřeme) je v