Bistro doma: Nejlepší recepty Terezy Willoughby

Bistro doma: Nejlepší recepty Terezy Willoughby https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392446/bmid_bistro-doma-nejlepsi-recepty-terezy-NTF-392446.jpg 5 19 4

Kdo nevaří, jako by snad ani nebyl. Opravdu vás ale zajímá jídlo, kvůli kterému strávíte hodiny v kuchyni a nakoupíte suroviny za cenu luxusní večeře? Toužíte po nadpozemské slasti z pečínky, nebo prostě chcete, aby se povedla? Novinářka Tereza Willoughby nabízí svůj vlastní zápisník receptů, které z vás udělají hvězdu kuchyně s minimální námahou. Jídlo na každý měsíc a navíc tipy, jak si nad horkou plotnou zachovat chladnou hlavu. Nechoďte pro večeři do bistra za rohem, doma máte lepší.... celý text

jahoda221
08.09.2021 5 z 5

Ty jo, už jsem uvařila tři recepty a musím říct, že byly skvělé.

buci875
24.08.2021 5 z 5

Vynikající recepty. Nádherný design. Moc se mi líbí.

J.books
05.05.2019 5 z 5

Velmi originálně zpracovaná knížka, která je plná krásných ilustrací a je za mě hodně design kouskem do kuchařské sbírky. Co do receptů, jsou tu klasiky, doporučuji tedy spíše pro kuchaře začátečníky nebo maximálně středně pokročilé.

majáček
09.01.2019 5 z 5

Bistro někdy také občerstvení je prodejní místo pro prodej jídel a nápojů kolemjdoucím zákazníkům. Vybavením a sortimentem se nachází mezi jednoduššími kiosky a komfortnějšími restauracemi rychlého občerstvení. https://cs.wikipedia.org/wiki/Bistro
Jak se píše na wikipedii, že ,,Bistro" jsou mezi jednoduchšími stánky a komfortnějšími restauracemi, tak i recepty v této knížce jsou jsou jednoduché (např. Hugova limonáda), náročnější (např. Baskické fazole) až náročné recepty ( např. Dýňové lasagne). Můžete si přečíst jak slané, tak sladké recepty. Kniha je dopněna krásnými fotografiemi a krátkým autorčiným povídáním. Autorka píše, že recepty si dle sebe přizpůsobila a to je mi velmi blízké. Kniha je velmi zdařilá.

kuchařky

Autorovy knížky