V každém věku stát za hřích

V každém věku stát za hřích https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/141612/v-kazdem-veku-stat-za-hrich-141612.jpg 4 27 7

Která z vás by si nechtěla ještě ve zralém věku užívat?! Každý den prožít naplno. Vykročit z domu s dobrou náladou a úsměvem, nalíčená, upravená, plná energie... Autorka vás přesvědčí, že i po šedesátce to jde, budete-li se o sebe starat, nebudete sedět „v koutě“, budete sebevědomá a sexy. Zkrátka ať je vám padesát nebo šedesát a budete-li se řídit radami a tipy Dagmar Březinové, začnete být zahrnovány pozornostmi, o jakých sníte od svých šestnácti let... ... celý text

latanya34
16.11.2021 5 z 5

Knihy Dagmar Březinové doporučuji ke studiu každé ženě každého věku. Jsou to opravdové studnice dobře miněnych rad. Cestou metrem si kaźdý den řikám, kolik žen je zbytečně ošklivých, protoze jsou neupravené a přišerně oblečené bez špetky vkusu. Mely by cist takove knihy a řidit se jimi...

buci875
24.08.2021 5 z 5

Knihu jsem přečetla za jedno odpoledne. Kniha mě nadchla a okamžitě jsem se začala řídit jejími radami a od té doby dostávám tolik pochval, až mi je to malinko nepříjemné. V životě by mě nenapadlo, že mi může nějaká kniha takhle změnit život. Jsem neskutečně vděčná, že jsem na knihu narazila a přečetla.

Renee6
04.07.2017 1 z 5

Označení žánru knize hodně fandí, ve skutečnosti je to něco jako časopis pro pubertální dívky. Jako čtení k vodě ano, ale nic mi to nedalo.

qinska
04.05.2017

Půjčila jsem si ji ze zvědavosti a jsem moc ráda, že jen půjčila. Každý věk má své kouzlo, pokud si člověk uvědomí, jak krásný je život sám o sobě. Tahle kniha je určena hrstce žen, které nezajímají děti ani vnoučata. Jsou zaujaté sebou.

tisha8409
24.07.2015 odpad!

Tahle madam nemá asi v palici nic jinýho, než jak být na stará kolena sexy.

ladyba
12.04.2015 1 z 5

Málokdy se mi stane, že kníýku vůbec nedočtu. Dala jsem asi 50 stran a nechápala, proč vůbec vyšla.

bijin4885
06.11.2014 odpad!

absolutně pubertálně laděná knížka o tom, jak jedna šedesátnice díky milionu botoxů láme srdce napříč světem a jak jí VŠICHNI padali k nohám.
Máte mít v ceti či sáti nestydatě hluboké výstřihy, vypadat jak děvka a hlavně dávat na krásu, na nic jiného. Povrchní, hloupé, se strašně rušivými kresbami a zdůrazněným textem typu JSI MOJE KRÁSNÉ SLUNI. VÍŠ TO?
Směšná autorka i kniha.

Dagmar Březinová
česká, 1948
2012  70%V každém věku stát za hřích
2016  53%Nádhera být ženou!
2009  60%Ženy a jejich styl: sexy v 5 minutách

Kniha V každém věku stát za hřích je v