Žít s radostí – ilustrovaný průvodce uměním třídění a úklidu

od:


KoupitKoupit eknihu

Proslulá japonská autorka, která svým Zázračným úklidem strhla bezpočet lidi k tomu, aby si uspořádali veškerý majetek, napsala pokračování své slavné knížky. Nejenže rozšířila rady o ještě konkrétnější návody, jak se vypořádat s jednotlivými kategoriemi toho, co vlastníme, ale navíc zdůrazňuje zásadní kritéria, díky nimž se dokážeme snadno rozhodnout, co si přejeme ponechat pro šťastný život. Knihu doprovázejí inspirativní obrázky, jak máme věci skládat a uchovávat....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/389174/zit-s-radosti-ilustrovany-pruvodce--EDr-389174.jpg 3.85
Žánr:
Literatura naučná, Dům a byt
Vydáno:, Pragma
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
reezy
26. listopadu

Zatím mi připadá, že se hodně opakuje po předchozí knize. Bohužel jsem koupila vadný kus, ve kterém chybí strany, takže s dočtením musím počkat. Možné ke konci knihy změním hodnocení ale zatím mi to nepřipadá jako takové Wow! jako první díl.

mariva
22. listopadu

Posedlost úklidem mi nehrozí, ale jde o tak populární téma, že jsem byla zvědavá, co ještě víc může autorka nabídnout. Pár praktických rad se dá určitě využít, některé věci by se mi líbilo mít poskládané podle její metody, ale to bych musela žít sama a být v důchodu - a i tak bych se s většinou věcí, hlavně knih, nedokázala rozloučit.

Štítky

úklid domácnost minimalismus

Autor a jeho další knihy

Marie Kondo

Marie Kondo
japonská

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených3x
v Přečtených5x
v Doporučených1x
v Knihotéce8x
v Chystám se číst32x
v Chci si koupit17x