bubator bubator komentáře u knih

Praha s dětmi na krku aneb Výlety pro malé nožky Praha s dětmi na krku aneb Výlety pro malé nožky Alexandra Kohoutová

Super tipy na výlety s dětmi po Praze, skvělé doporučení restaurací a kaváren s dětským koutkem a tipy na hřiště.

19.04.2020 5 z 5

Říkadla a písničky pro maličké dětičky Říkadla a písničky pro maličké dětičky Iva Mušálková

Nádherné ilustrace, říkadla, písničky, hádanky

19.04.2020 5 z 5

Jak být Caroline Jak být Caroline Peter Barlach

Romantika a ani humor v knizce nebyl jak slibuje obal. 3/4 knizky nezazivne, zbytecna omacka okolo vseho, pak se to rozjede asi na 10 stranek ale pak teda zvlastni zvrat a umely konec. K teto knize se uz nikdy nevratim.

16.04.2020 1 z 5

Velká obrázková knížka pro malé děti Velká obrázková knížka pro malé děti Milena Lukešová

Nejlepší kniha mého mládí

24.09.2019 5 z 5

Rychlé večeře pro školáky Rychlé večeře pro školáky Kate McMillan

Kniha me zklamala, recepty podle me nejsou rychle a ani nezaujmou skolaky.

18.05.2019 1 z 5

In flagranti In flagranti Dana Emingerová

Skvělá kniha, super zápletky, moc se mi líbila.

28.03.2015 5 z 5

Dallas 63 Dallas 63 Stephen King

Opět super četba, až na pár výjimek kdy bylo vyprávění zbytečně zdlouhavé ale i tak byla knížka perfektní se skvělým koncem.

26.02.2014 4 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Pěkná knížka, dobře čtivá, jen tak půlka knížky je nezajímavá bez děje, ale konec mě velice potěšil a vylepšil můj celkový dojem.

16.06.2013 3 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Bezkonkurenční

09.03.2013 5 z 5

Svítání Svítání Virginia Cleo Andrews

První díl pětidílné rodinné ságy "Cutlerové"
Zveme Vás do podivuhodného světa rodinné ságy, která si získala miliony čtenářů v USA i leckde jinde na světě. V pěti dílech budete spolu s námi moci sledovat příběhy lidí, jejichž osudy jsou spojeny s rodinou Cutlerů. Především díky Dawn, která se snaží překonat staré rány a bolesti, pronásledující její blízké, a vybudovat si vlastní život. Dawn znamená svítání, ale aby se v jejím životzě prosvětlilo, na to bude DAwn potřebovat mnohem více než jen hezké jméno, třebaže plné naděje....

30.11.-0001

Stephen King - Mistr strachu Stephen King - Mistr strachu Lisa Rogak

Úplně nejluxusnější kniha, moc se líbila, kdo miluje Kinga, tak by si jí měl přečíst!!!!

30.11.-0001 5 z 5