Velká obrázková knížka pro malé děti

Obrázková knížka spolu s krátkými texty objasňuje dětem obsah mnoha pojmů, s nimiž se v denním životě setkávají. Jednoslovná hesla jsou abecedně uspořádána a zahrnují přístupný výklad rozmanitých druhů lidské činnosti i věcných pojmů.

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28888/big_velka-obrazkova-knizka-pro-male-det-Hbh-28888.jpg 4.675

Kniha Velká obrázková knížka pro malé děti

Sandik
19.07.2021

Slušný dětský obrázkový "všeobecný slovník", který ale kazí mnohá neaktuální, často vysloveně propagandistická hesla.

Monika1717
18.08.2020

Jedna z nejoblíbenějších knih mých dětí, když byly ještě malé. Doporučuji všem rodičům.

Varjohukka
04.08.2020

Moje hodně oblíbená knížka z dětství. Velmi často jsem si v ní listovala a četla.

bubator
24.09.2019

Nejlepší kniha mého mládí

lucie5982
25.03.2019

Bavila mě v dětsví, baví i dnes. Textům jsem pravda nikdy nevěnovala moc pozornosti, ale ilustrace mě táhnou i po letech.

reader.007
15.01.2019

Jedinou vadou na kráse je ta mizerná lepená vazba, díky ní se totiž většina knížek častým listováním změní na štůsek volných listů. A ta moje byla mnou pročítána opravdu hodně často. Řekla bych, že zhruba kolem 5-6ti let patřila k mým nejoblíbenějším.

surikata246
27.10.2018

Moje nejvíce oblíbená knížka od dětství v které jsem listovala ještě když jsem neuměla číst.Je pořádně ohmataná,ale pořád ji mám v knihovně už z ní čerpají další děti v rodině.

Lucissia
14.09.2018

Jedna z nejlepších knih pro děti a to i pro ty malé. Nás bavila neskutečně, proto jsme ji četli tak dlouho, neustále jsme se k něčemu vraceli a vraceli... Některé poučky sice odvál čas, jako Československo, Sovětský svaz, přesto mě to bavilo předčítat a vysvětlovat. Některé poučky jsou sice dost ujeté (žába - podle čeho se pozná žába? Jen podle hřbetu? Ne. Jen podle nohou? Ne. Jen podle očí? Ne. Pozná se podle toho, jak skáče. Podle toho, jak kuňká. A hlavně podle toho, že je to žába.) :-)
Dávám plných pět hvězd a právem.