Velká obrázková knížka pro malé děti

Velká obrázková knížka pro malé děti

Obrázková knížka spolu s krátkými texty objasňuje dětem obsah mnoha pojmů, s nimiž se v denním životě setkávají. Jednoslovná hesla jsou abecedně uspořádána a zahrnují přístupný výklad rozmanitých druhů lidské činnosti i věcných pojmů.

Ilustrace: Helena Rokytová

Edice: Klub mladých čtenářů

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28888/velka-obrazkova-knizka-pro-male-deti-28888.jpg 4.649
Pro děti a mládež, Encyklopedie, vzdělání, Pro nejmenší
Vydáno:, Albatros

Lucissia

Jedna z nejlepších knih pro děti a to i pro ty malé. Nás bavila neskutečně, proto jsme ji četli tak dlouho, neustále jsme se k něčemu vraceli a vraceli... Některé poučky sice odvál čas, jako Československo, Sovětský svaz, přesto mě to bavilo předčítat a vysvětlovat. Některé poučky jsou sice dost ujeté (žába - podle čeho se pozná žába? Jen podle hřbetu? Ne. Jen podle nohou? Ne. Jen podle očí? Ne. Pozná se podle toho, jak skáče. Podle toho, jak kuňká. A hlavně podle toho, že je to žába.) :-)
Dávám plných pět hvězd a právem.

Jana283

Moje nej...retro

JancaMia

Moje nejoblíbenější knížka ve školce ..

čohynka

Moje oblíbená knížka z dětství.. Ráda jsem si ji prohlížela a listovala v ní.. Pak se mi někam ztratila a postupem času jsem na ni zapomněla.. Nedávno jsem si ji znovu koupila v jednom supermarketě. Má už nový přebal a nové vydání je trochu jiné, než ta původní knížka.. Nevím, jestli je to tou změnou nebo dospělostí, ale knížka už mě tolik nezaujala.. Ale můj malý synek je z knížky unešený stejně tak, jako já tenkrát.. :)

Luccy78
28.07.2015

V době mého a bratrova dětství to byla perfektní knížka. Ano, později začali vydávat možná lepší tohoto charakteru, ale nám se líbila.

iva23
02.03.2015

Dětská encyklopedie od B. Říhy je mnohem lepší, jednotlivá hesla jsou v ní vysvětlena lépe (nebo mají alespoň trochu smysl).

tyzik.cejka
07.05.2013

nikdy jsem to nepochopil ale to neznamená že to je špatné

encyklopedie

Autoři knihy