bubator bubator komentáře u knih

Pan slušňák Pan slušňák Jennifer Miller

Čekala jsem od knihy úplně něco jiného, více žhavého čtení a erotiky. A ten konec to je prostě katastrofa, v pulce věty to skončí jak kdyby spisovatel při psaní zemřel a nakonec někdo dopsal epilog dva roky poté a i tak příběh neukončil.... Ach jo

13.07.2022 1 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Zacatek knihy byl pusobivy, napinavy, ctivy, prostredek pro me celkem nuda a nebavilo me to a nakonec konec opet napinavy, ctivy. Jsem zvedava na dalsi pokracovani zda to bude lepsi.

15.02.2022 3 z 5

Zvířata a jejich úkryty Zvířata a jejich úkryty Susanne Riha

Krásné skutečné ilustrace, zajímavé informace a poutavé zpracování.

27.12.2021 5 z 5

Hravá příroda - Příroda nikdy nespí Hravá příroda - Příroda nikdy nespí Rachel Williams

Velmi krásné a netradiční zpracování, spousta zajímavosti o zvířatech z různých koutů světa.

01.10.2021 5 z 5

Blackout - Zítra bude pozdě Blackout - Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Moc postav, moc měst, moc odborné a informativní, chybělo mi více příběhů katastrof ke kterým by mohlo docházet pokud by se toto opravdu stalo. Ale jinak celkem dobře čtivé

15.11.2020 3 z 5

Řekni mi CO TO JE? Řekni mi CO TO JE? Élisabeth Marrou

Stručně, jasně, jednoduše vysvětlené věci z běžného života. Spousta nových informací pro zvídavé děti a fajn pomůcka pro rodiče když občas potřebují nápovědu při dětských otazkách Co to je?

25.09.2020 5 z 5

V říši pohádek V říši pohádek Joëlle Barnabé-Dauvister

Ilustrace jsou nádherné ale zpracovaní pohádek je příšerne. Pohádky jsou strašně zkrácené a nedávají smysl. A třeba Červená Karkulka je úplně předělaná a neni to ta stará dobrá pohádka na které jsme všichni vyrůstali.

20.09.2020 1 z 5

Praha ha ha! Praha ha ha! Barbora Buchalová

Krásné a vtipné ilustrace, super knížka pro úplná prťata. Od knížky jsem čekala že bude více zajímavá a s nějakými zajímavostmi o Praze a nebo tipy na výlet.

11.05.2020 3 z 5

Rozpustilé básničky pro malé dětské ručičky Rozpustilé básničky pro malé dětské ručičky Romana Suchá

Tuto knížku čteme s dcerou každý den, dcera už ve svých dvou letech zvládá a pamatuje si básničky a sama je předříkává.

Lví král Lví král Walt Disney

Knížka se mi nelíbila. špatně zpracovaný text, spousta složitých slov pro malé čtenáře, pohádku znám ze svého mládí a toto zpracování mě vůbec nezaujalo,

19.04.2020 1 z 5

Sněhurka a sedm trpaslíků Sněhurka a sedm trpaslíků Walt Disney

19.04.2020 1 z 5

Jak velbloud potkal ťavu Jak velbloud potkal ťavu Mária Nerádová

Skvělé ilustrace, super nápad, moje dcera je čechoslovenka takže tato knížka se k nám hodí.

Medvídek Pú - Čtyři roční období Medvídek Pú - Čtyři roční období Walt Disney

Nádherné knížky, krásné ilustrace a super příběhy s Medvídkem Pú. Dcera tyto knížky zbožňuje, čteme je každý den.

19.04.2020 5 z 5

Medvídek Pú - Hostinec u Klokanice Medvídek Pú - Hostinec u Klokanice Walt Disney

19.04.2020 5 z 5

Medvídek Pú - Každý podle své chuti Medvídek Pú - Každý podle své chuti Walt Disney

Kdo tu štěká, mňouká, bučí? Kdo tu štěká, mňouká, bučí? Zuzana Pospíšilová

Krásné obrázky a perfektní zvuky zvířat.

Pan Králík a továrna na čokoládu Pan Králík a továrna na čokoládu Elys Dolan

Naprosto dokonalá a vtipná kniha, dceru 2 roky velice baví.

19.04.2020 5 z 5

Velká kniha her v pohádkovém světě Velká kniha her v pohádkovém světě neznámý - neuveden

Kniha stolních her, člověk si moc nepočte ale zahraje si spoustu společenských her.

19.04.2020 3 z 5

Nejkrásnější české pohádky s většími pismeny Nejkrásnější české pohádky s většími pismeny kolektiv autorů

Krásné české pohádky, málo ilustrací ale vyprávění krásné, zaujme až starší děti které baví poslouchat a nepotřebují koukat na obrázky.

Moje první kniha Moje první kniha Radek Adamec

Krásné ilustrace, vpisování prvních velkých úspěchu děťátka, vkládání fotek, na konci knížky krásné říkanky.