In flagranti

In flagranti https://www.databazeknih.cz/img/books/55_/55849/in-flagranti-55849.jpg 3 50 13

Autorka Něžné tygřice, souboru povídek plných lásky a legračních situací z rodinného života, tentokrát sáhla po tématu kontroverznějším. In flagranti je vtipná knížka o nevěře, kde dramatické momenty střídají humorné zápletky, točící se kolem zdánlivě harmonického manželského páru. Hlavní hrdinkou je spokojená, milující žena Barbora, která netuší, že její romantický muž Robert, obšťastňující ji i po desetiletém manželství milostnými verši, loví stejnou metodou i další ženy kolem sebe. Děj se odehrává v průběhu několika dní, kdy Barbora během služební cesty do zahraničí náhodou prohlédne Robertův druhý tajný život a zhroutí se jí svět. A zatímco se zhrzená máma dvou malých dětí snaží daleko od domova v cizím městě znovu najít ztracené sebevědomí a životní rovnováhu, její sukničkář se zamotá do svých komplikovaných her se třemi milenkami...... celý text

SSTknihy
09.09.2023 3 z 5

V podstatě veselá kniha o nevěře. Milostný propletenec a vztahová motanice s trochou nadsázky a notnou dávkou humoru. Říká se, že se stejně všichni sejdeme v jedné posteli - tak tady na tom začali už intenzivně pracovat :-)
Nebo by se také dalo říct "s čím kdo zachází, tím také schází.

KačkaNik
20.10.2021 5 z 5

Příjemné odpočinkové čtení, na dovolenou jako dělané.

kamila5406
13.10.2019 1 z 5

Moc mě tato kniha nebavila přišla mi moc naivní

lenkaabooks
19.09.2018 3 z 5

Překvapivě jsem se v tomto propleteném příběhu orientovala bez problému. Jednou jsem někde slyšela - Všichni se nakonec sejdeme v posteli. A to platí i v této knize. Básník s manželkou a milenkami. Jeho postava mi byla silně protivná a jeho ženy taaak naivní. Četlo se to dobře a rychle, a to je asi tak vše.

jana.salasova
24.01.2018 3 z 5

Líbila se mi česká jména, hezký se mi pamatovala.
V postavách jsem se v celku orientovala.
Ale konec byl pro mě špatný. Jen epilog ho lehce zachránil.

Chesterton
08.01.2018 1 z 5

Lepší novinářka než spisovatelka:))

kiraa
25.08.2015 3 z 5

Ze začátku jsem měla v postavách docela "hokej" a nějak jsem se nemohla zorientovat. Ale nakonec se ten propletenec podařilo hodně vtipně rozmotat a příběh mě vcelku pobavil.

bubator
28.03.2015 5 z 5

Skvělá kniha, super zápletky, moc se mi líbila.

Petruše90
19.08.2013 4 z 5

Mě se to líbilo, sice jsem měla hrozný zmatek v postavách, kdo a co, kdo a s kým... Takový životní zmatek a spíše bych řekla, že to jsou jenom strasti nevěrníků a ne slasti... Radši o tomhle číst vymyšlený příběh než si to doopravdy prožít. Ale jo, dobré :D

liskarysava
21.07.2013 1 z 5

Podivná motanice, občas jsem měla pocit, že ani autorka už se v tom nevyzná.

Indiánka
23.02.2013 4 z 5

A mě se to líbilo, ani mi nevadilo, že ze začátku mám v těch postavách "hokej". Právě to se mi líbílo, že jsem si to pořád musela přebírat. Líbí se mi ta hudební linka knihou, i když o rodině Esterházyů a Haydnů nic nevím. Těch hodně náhod je opravdu trochu neuvěřitelných, ale proč jinak číst knihy, než o něčem neuvěřitelném co v našem životě sami nezažijeme. V tomto případě mě napadla věta z pohádky Lotrando a Zubejda - "Svět je malý a o náhody v něm není nouze."

Layss
23.02.2012 3 z 5

Zajímavý a šíleně propletený příběh. Nevěřila bych, že je někdo schopen tolik náhod vymyslet. Celkem jsem se zabavila.

bai.Cerna
23.08.2011 3 z 5

Knížka na jedno odpoledne, kategorie - "rychle zapomenutelná". Za styl psaní, který se mi vcelku líbil, třetí hvězdička.