Brambu Brambu komentáře u knih

Kde končí duha Kde končí duha Cecelia Ahern

Naprosto strhující příběh, který Vás vtáhne do děje i přes jeho zvláštní formu napsání... Moc se mi to líbilo a není to jen tím šťastným happyendem.

10.01.2011 5 z 5

Šťastné a veselé... Šťastné a veselé... * antologie

Tato kniha plná povídek mě vcelku zklamala. Asi jsem čekala více vánočních a veselých příhod.

04.01.2011 2 z 5

Blonďatá stíhačka Blonďatá stíhačka Simona Monyová (p)

Každá kapitola začíná né vždy příliš veselým vtipem, samotný příběh pro mě postrádá okouzlení a humor předešlých knih. Celkově pro mě byla kniha zklamáním.

13.11.2010 3 z 5

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

Škoda jen, že tato "knížečka" není delší a obsáhlejší. Jinak naprosto krásný a poučný zážitek!

30.11.-0001 5 z 5

Bereme, co je Bereme, co je Věra Nosková

Zajímavě popsaný život dívky, která prochází obdobím radosti, lásek a zklamání a to vše v době, která nebyla pro nikoho jednoduchá. Na můj vkus málo vtipná, ale rozhodně oddechové čtení pro chvíle volna.

30.11.-0001 3 z 5

Honba za přízraky Honba za přízraky Christopher Pike

Né příliš strašidelné, ale i přesto zábavné čtení, na můj vkus je konec trošku protáhlejší.

30.11.-0001 3 z 5

Hříšný kanec Hříšný kanec Simona Monyová (p)

Velmi úsměvný a přitom dnes reálný příběh jednoho manželství. Lehké čtení, které neurazí a pobaví.

30.11.-0001 4 z 5

Zabavné vyprávění o jedné rodince a jejím všedním životě.

30.11.-0001 2 z 5

Román pro muže Román pro muže Michal Viewegh

Byla jsem mile překvapená touto knihou. Je trochu více vulgárnější než ta minulá díla, ale přiznejme si, že takový ve skutečnosti mužský svět je. Velmi jsem se bavila.

Cesta do neznáma Cesta do neznáma Christopher Pike

Příběh, který napíná čtenáře až do konce. Chvílemi dosti strašidelný, ale zas tak velký horůrek to není, je to klidné odpočinutí od reality :-)