Boggy Boggy komentáře u knih

Tři sociální světy. Sociální struktura postindustriální společnosti. Tři sociální světy. Sociální struktura postindustriální společnosti. Jan Keller

Určitě jedna z nejvýznamnějších knih současné sociologie.

30.12.2013 5 z 5

Starožitník Starožitník Julián Sánchez

Žádný Eco to sice není, ale mě ta kniha bavila číst.

25.12.2013 3 z 5

Penězoměnci Penězoměnci Arthur Hailey

Klasický Hailey, čtivé,dobře zmapované prostředí v peněžní instituci, bavilo mě knihu číst.

25.12.2013 5 z 5

Kola Kola Arthur Hailey

Kniha z prostředí automobilového průmyslu své doby se dobře čte,ale podle mě zaostává za tím nejlepším od tohoto skvělého autora.

25.12.2013 3 z 5

Detektiv Detektiv Arthur Hailey

Bohužel úplně poslední knížka tohoto skvělého autora. Moc dobré čtení.

25.12.2013 5 z 5

New York New York Edward Rutherfurd (p)

Pěkný historický román o dějinách tohoto města a Ameriky vůbec. Autor uplatňuje zajímavé schéma vyložit dějiny na konkrétním životě několika generací rodin. Má to však jednu chybu, každé generaci se věnuje pouze letem světem a jen někdy trošku důkladněji, a to je to co mi vadilo. Proto jenom 4 hvězdy.

23.12.2013 4 z 5

Muž s podivnou minulostí Muž s podivnou minulostí Ken Follett

Slavný autor, ale bohužel nedočetl jsem do konce. Připadalo mi to jako hloupá romance pro ženy, bohužel.

23.12.2013 1 z 5

Hotel Hotel Arthur Hailey

Arthur Hailey to je pan spisovatel. Snad všechny jeho knížky se můžou stát učebnicemi sociologie organizace. Nikdy své romány nechrlil jeden za druhým, ale vždy dlouho téma studoval, než se dal do psaní. A nechybí ani detektivní zápletka.

23.12.2013 5 z 5

Opium Opium Colin Falconer (p)

Tak tohle je Colin Falconer v plné síle. Velmi čtivá kniha, krásně zachycené bolestné procitnutí amerického člověka.

23.12.2013 5 z 5

Ostrovy přízraků Ostrovy přízraků Colin Falconer (p)

Velmi podařený historický román podle skutečné události. Až z toho mrazí, jak se my lidé dokážeme k sobě chovat.

23.12.2013 5 z 5

Má krásná špionka Má krásná špionka Colin Falconer (p)

Není to úplně špatná kniha, ale spíše než historický román, je to román pro ženy v historicky věrných kulisách. Autor napsal již lepší knihy.

23.12.2013 3 z 5