Biedronka Biedronka komentáře u knih

Mráz Mráz Bernard Minier

Na začátku mě kniha moc nebavila, děj se odvíjel pomalu, ale následně se mi postava Martina a celý příběh začal líbit. Určitě si přečtu i další knížky ze série.

15.04.2018 4 z 5

Budování citového pouta: : Jak probouzet lásku v hluboce traumatizovaných dětech Budování citového pouta: : Jak probouzet lásku v hluboce traumatizovaných dětech Daniel A. Hughes

Skvěle napsaná kniha! Je velmi čtivá, pravdivě odráží těžkosti náhradních rodičů a komentáře vše srozumitelně vysvětlují. Za mě nejlepší kniha z této oblasti!

15.04.2018 5 z 5

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Moc se mi líbil postupný rozvoj jednotlivých linek příběhu. Kniha mě po celou dobu bavila, probudila ve mě zvědavost jak to dopadlo s rodinou Ebby i s dcerou andělíčkářky. Za mě plný počet hvězdiček!

15.04.2018 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

za mě zklamání, téma knihy se mi líbilo, ale nezaujal mě způsob zpracování. Příliš postav, změn vypravěčů.... Jen po týdnu od dočtení už pomalu zapomínám, o čem vlastně byla a to je škoda.

09.04.2018 3 z 5

Krotitel Krotitel Camilla Läckberg

Knihu jsem měla půjčenou v audio podobě (čte Sylva Talpová). Líbila se mi, bylo to napínavé až do konce, zábavné byly i vsuvky do soukromého života hlavních postav. Ale trochu mě zklamal otevřený konec, ze kterého mám spíš než mrazivý pocit , pocit nedokončeného díla.

26.03.2018 5 z 5

Dám ti slunce Dám ti slunce Jandy Nelson

tahle kniha dává slunce :) moc krásně napsáno, děj i fantazie mě krásně pohltily. Zhltla bych to jedním dechem, ale i nucená 14 denní pauza nic neznamenala a hned od další stránky jsem byla myšlenkami zase zpět v příběhu.

27.06.2016 5 z 5

Proměny zvířat - antistresové omalovánky Proměny zvířat - antistresové omalovánky Kerby Rosanes

Omalovánky jsem si koupila úplnou náhodou a jsem z nich už dva měsíce nadšená. Jejich vybarvování je skvělý relax a čistírna hlavy. Ze všech nabízených omalovánek pro dospělé má dle mého názoru právě tato knížka nejzajímavější obrázky.

07.10.2015