betule3 betule3 komentáře u knih

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Toto byla moje první kniha od této autorky a musím říct, že nádherná , přečetla jsem ji jedním dechem. Děj je zajímavý a poutavý. Jediné, co bych vytkla je, že ze začátku jsem se trochu ztrácela v postavách a ději. A konec mi přišel až moc uspěchaný. Ale jinak opravdu povedená kniha a rozhodně není od této autorky poslední. :)

06.04.2017 5 z 5

Co mě naučil tučňák Co mě naučil tučňák Tom Michell

Tato kniha je moc fajn oddechovka. Není to moc náročné čtení, ale určitě pobaví. Juana Salvadora jsem si okamžitě zamilovala. :) Líbí se mi, že děj nestojí a stále se něco děje. Určitě doporučuji si přečíst. :)

27.02.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Kniha mě mile překvapila. První díl se mi moc líbil a tak jsem si musela přečíst i tuto knihu. Musím se přiznat, že ze začátku mě přišel děj takový nudný a docela jsem se v tom ztrácela. Ale asi v půlce knihy mě to neuvěřitelně chytlo a dočetla jsem téměř okamžitě. :)

20.01.2017 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Kniha mě moc nadchla, i když jsem si zprvu myslela,že to nebude nic pro mě.

Moc se mi líbí, že není od začátku jasné, jak to dopadne. Příběh je zajímavý a kniha je velmi čtivá. Jak jí začnete číst, už se od ní nemůžete odtrhnout. :D

02.01.2017 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Kniha se mi moc líbila- hlavně samozřejmě druhé výročí. :D Je pravda, že nějaké pasáže nebyly úplně zajímavé, ale celkově mě kniha moc nadchla. :)

09.10.2016

První První Kiera Cass

Nádherné zakončení trilogie. Selekci miluji a První je snad nejpovedenější. Krásný pohádkový konec, jaké já mám ráda. :)

24.10.2015 5 z 5