bergerova bergerova komentáře u knih

Osudy dobrého vojáka Švejka 1. díl Osudy dobrého vojáka Švejka 1. díl Jaroslav Hašek

Starý dobrý Švejk mne nikdy neomrzí.Mohla bych jej číst stále dokola a dokola :)

Afrodita, příběh taky o koni Afrodita, příběh taky o koni Zbyněk Malinský

Já to nazývám takový luxusní zakopaný poklad v dětských knihovničkám. Krásný příběh, nádherně napsáno.

Zaříkávač koní Zaříkávač koní Nicholas Evans

Nalezla jsem ji u kamarádky v knihovně.Po přečtení jsem žasla, napínavé, dojímavé .Nádherné

Prokletí Prokletí Michaela Burdová

Kniha psaná spíše pro omladinu kolem 14 let, ale já to koupila mamce k narozeninám ,protože si ji vyhlídla,a musím konstatovat, že ač je ten děj velmi předvídatelný,tak je neuvěřitelně chytlavý. To samé tvrdí mamka .Jsem velmi překvapena slečnou autorkou :)

Povídky z druhé kapsy Povídky z druhé kapsy Karel Čapek

Znáte takový ten pocit, když máte před sebou maturitní seznam povinné četby a jste z ní mile překvapeni? Mile překvapená jsou hodně slabá slova na tuto knihu :)

Oliver Twist Oliver Twist Charles Dickens

Osudy malého chlapce ,který se vždycky nějakým způsobem vylízal z neštěstí, a při tom zažíval dobrodružství.Moc pěkné

24.06.2016 3 z 5

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

Samotný děj je naprosto přesvědčivý a zajímalo by mne co je na něm pravdy. Každopádně výborně napsáno,neuvěřitelně čtivé, těžko se odtrhnout .

100 nejlepších hororů 100 nejlepších hororů Miloslav Švandrlík

Většina z povídek byla fajn, člověk se i chvílemi bál, ale některé se mi nelíbily. Každopádně každý si v téhle knize něco najde :)