Bell@ Bell@ komentáře u knih

Neodolatelná? Neodolatelná? Stephanie Bond

Příjemná oddechovka do kabelky :)

19.10.2021 3 z 5

Líbánky s vévodou Líbánky s vévodou Kristine Rolofson

Knížka tak akorát do kabelky, ideální na cestu vlakem nebo autobusem. Poutavé a oddechové čtení.

11.10.2021 4 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Jedna z nejlepších knih od Julie Caplinové. Atmosféra Dánska na čtenáře skrz stránky úplně dýchá. Podobně tomu bylo také v Hotýlku na Islandu.

04.10.2021 5 z 5

Neodolatelný ničema Neodolatelný ničema Valerie Bowman

Knížka se mi velmi dobře četla. Má poutavý děj od kterého se nešlo odtrhnout. Romantika a erotika smíchaná s dobrodružstvím.

24.09.2021 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Skvělá romantická knížka, která vás vtáhne do děje. Pro milovníky romantiky a šťastných konců je to ideální volba!

28.08.2021 4 z 5

Kněžna Ida - Past na českého knížete Spytihněva Kněžna Ida - Past na českého knížete Spytihněva Oldřiška Ciprová

Čtivá oddechová knížka, která vás rychle vtáhne do děje.

28.08.2021 3 z 5

Jak si zamilovat Vánoce Jak si zamilovat Vánoce Karen Schaler

Knížka se mi celkem líbila. Byla plná vánoční atmosféry i aktivit, které se dají před Vánoci podnikat. Pouze hlavní hrdinka mi k srdci moc nepřirostla, působila až moc "dokonale". I tak se tu však našly fajn postavy jako Sam nebo Ruby.

17.12.2020 3 z 5

Tři vánoční přání Tři vánoční přání Alexander Stainforth (p)

Fajn knížka, která se rychle četla. První povídka potěší a druhá pobaví. Třetí povídka mi přišla nejlepší, protože v ní autor skvěle vystihl odlišné vnímání muže a ženy.

13.12.2020 3 z 5

Dvanáct vánočních schůzek Dvanáct vánočních schůzek Jenny Bayliss

Pohodová knížka na dlouhé zimní večery. Příjemně naladí na období blížících se Vánoc. Bohužel čtenář od začátku ví, jak kniha skončí.

29.11.2020 4 z 5