Bebe_0897 Bebe_0897 komentáře u knih

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Myslím si, že ti, kteří tuhle kníhu považují za "odpad literatury" ji nepochopili. Přečetla jsem ji během jednoho dne a po přečtení jsem byla šťastná, doopravdy šťastná.
Opravdu děkuji autorovi za něco tak ojedinělého.
Děkuji, že jste mi dovolil se znovu zamilovat.

07.02.2017 5 z 5

Knížka byla láska na první pohled. Napsal ji génius s nekonečnou fantazií

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Knížka to není smpatná, příběh je taky zajímavý, ale ja na něm nejvíce miluji to, jak dává autor vetší váhu maličkostem, to je pro mě důležité. Každopádně je to knížka spíše na zabití času :)

07.02.2017 3 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Jedna z mých nejmilejších knížek. Bravorně napsaná. Mohu doporučit

Dárce Dárce Lois Lowry

Naprosto vyjímečné dílo. Nevím co dodat.... zkratka to si musíte přečíst..

Divergence Divergence Veronica Roth

Kniha se čte jedním dechem. Nechtěla jsem ji ani na minutu opustit, chtěla jsem víc a víc.

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Četla jsem jako první z celé série, a po dočtení jsem si hned objednala všechny ostatní díly i s dodatkovým :) opravdu super. Film je oproti knížce s prominutím sračka. Točí se to neustale dokola a uplně změnily príběh. Film bych zakázala, uráží to děj knihy.

Dopisy na konec světa Dopisy na konec světa Ava Dellaira

Príběh sám o sobě není nic moc, ale to co Vá kniha dá je k nezaplacení..

07.02.2017 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Jeden z nejsilnějších příběhů, co jsem četla. Na romantiku moc nejsem, ale tohle je romantické takovým svým způsobem.
Dojala mne k slzám a ráda ji čtu znovu a znovu a pokaždé to ve mě zanechá stopy.
S klidným srcem mohu říci, že je to nejlepší knížka od tohoto autora a myslím, že ji už jen tak znovu nepřekoná.