barbora28475 barbora28475 komentáře u knih

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Tuhle knihu jsem si moc užila. Bylo to přesně to, co jsem v tu chvíli potřebovala a smála jsem se u toho jak blázen. Od autorky jsem četla zatím 3 knihy a tahle vítězí.

25.10.2023 5 z 5

Ta druhá Belle Ta druhá Belle Whitney G. (p)

První polovina knihy byla čtivá až jsem si říkala, jaktože má tak špatný hodnocení a pak se to přehouplo na druhou půlku a najednou mi to přišlo hrozně chaotický a rychlý a trošku jsem se ztrácela. Takže opravdu je to od autorky zklamání .

25.03.2024 3 z 5

Nespoutaná Aljaška Nespoutaná Aljaška K. A. Tucker

Asi budu jedna z mála, kterou tahle kniha zklamala. Skončila jsem někdy kolem 100 strany a nedokázala číst dál. Možná, že kdybych vytrvala a četla dál, zažila bych to stejné nadšení jako většina tady z vás. Ale mě tak hrozně vadila hlavní hrdinka, městská husička prostě. Vadilo mi jak furt řeší svoje drahé věci, hezký vzhled, pohodlný život atd... Třeba časem přijde chuť znovu zkusit tuto knihu, ale zatím zůstane nedočtená.

19.02.2024 1 z 5

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

Na novou knížku od Zapaty jsem se neskutečně těšila, protože její knihy mám moc ráda. Ale tohle bylo bohužel velké zklamání. První polovina knihy psaná formou mailů a zpráv mě vůbec nebavila a celou dobu jsem si říkala, jestli nejsem náhodou na wattpadu. Druhá část byla lepší, ale mrzelo mě, že se hlavní postavy chovaly jako 16ti letí, kteří nevědí co a jak. Nedokázala jsem si k nim udělat vztah.
Snad se autorka příště polepší.

29.06.2023 2 z 5

Chladný král Chladný král M. V. Jírová (p)

No abych řekla pravdu, jsem docela zklamaná. Těšila jsem se na dark romanci s prvky fantasy a toho se mi tak nějak dostalo. Jenže myslela jsem si, že hlavní hrdinové budou starší, hlavně tedy Mes. A dostalo se mi dospívající panny, která neustále jen prosila, brečela a spala. Byl zde sice velký prostor věnovaný hlavním postavám, ale žádný další podkres. Nedozvěděli jsme se co dělali ve svém životě, krom toho, že chodili ráno na Nauku. Pak byl zas najednou další den. To mi tam chybělo. Jak už jsem psala, Mes tam v podstatě jen neustále spala. Také jsem očekávala víc sexu, ale jen se tam v podstatě líbali a nic zas tak zvráceného na tom nebylo.
Bohužel kniha nesplnila moje očekávání i když jsem se na ni opravdu těšila.

01.05.2024 2 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Po prvním díle, u kterého jsem se dost nasmála, byla pro mě tato kniha trochu zklamáním. Přišlo mi to až moc bláznivé.

25.10.2023 2 z 5

Divoká říše Divoká říše Stacey Marie Brown

Knížku jsem zhltla za jeden den. Pokukovala jsem po ni dlouho a furt si říkala, jestli to není jen počáteční boom a postupem času neztratí na hodnocení. Ale nezklamalo mě to, četlo se to skvěle. Jenže pak jsem se podívala kolik dílů tahle série vlastně má - 6. A hned mě přešla chuť na další díl, protože než se vydá zbytek série, bude to fakt na dlouho. Je trochu škoda, ze to není jen duologie. Tyhle rozsáhlé série, kdy u nás vychází další díl po roce a člověk si pak už pořádně nepamatuje co se tam stalo, mě přestávají bavit. Takže za mě super námět na fantasy knihu, ale nejspíš si počkám až se vydá i zbytek.

25.10.2023 4 z 5

Odpuštění Odpuštění Jodi Ellen Malpas

První díl jsem přelouskala docela rychle a těšila se na konec, že se konečně bude něco dít. A hned se pustila do dalšího dílu, který má vyšší hodnocení. Myslela jsem si, že třeba Ava dostane rozum. No bohužel jsem druhý díl nedočetla, protože je to vlastně furt to samé dokola a o ničem. Postelové scény vás už pak v podstatě přestanou bavit. Úplně zbytečně to má tolik stran, když by se to dalo zredukovat na 300 a nic by se nestalo.

12.10.2023 odpad!