baghira baghira komentáře u knih

Oddíl Oddíl Nick Cutter

Příběh se slibně rozjel... a pak se nějak rozbřednul. Popisy týrání zvířat mi přišly samoúčelně nechutné a příběh sám začal být docela předvídatelný. Ve dvou třetinách jsem knihu odložil, jen jsem se podíval na poslední kapitolu, jestli skončí tak, jak jsem si myslel. V podstatě ano :)

08.11.2017 3 z 5

Ze zápisníku námořníka Ze zápisníku námořníka Kateřina Doležalová

Přečetl za dvě odpoledne a kniha si vysloužila příspěvek do diskusního vlákna "U které knihy jste se smáli nahlas?". Protože jsem se nahlas smál.
Dík, Katko.

06.06.2017

Špionáž prázdné mysli Špionáž prázdné mysli Martin Hobrland

Naprosto absurdní, naprosto byrokraticko-evropsko-unijní. Mimochodem, na jménu nezáleží, klidně mi říkejte George.

12.08.2016 4 z 5

Snadný terč Snadný terč Stephen Hunter

Zatím jsem jen v první čtvrtině, ale... je to náhoda, že nekompetentní nebezpečný hlupák na vysokém postu, Oboba, má podobné jméno jako jiný nekompetentní nebezpečný hlupák na vysokém postu, Obama?

20.11.2014 4 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Co jsem čekal, to jsem dostal. Dějové zvraty, přátelé co nejsou přátelé a nepřátelé ze kterých se stanou přátelé, co platilo už neplatí a všechno je stejně jinak. A už vůbec nevím, jestli to nakonec dopadlo dobře nebo špatně. Tak či onak, myslím, že to patří k tomu lepšímu, co Brown napsal.

27.09.2013 4 z 5

Důvěrnosti z kuchyně Důvěrnosti z kuchyně Anthony Bourdain

Je to takový italský Pohlreich na steroidech :D
V každém případě je to kniha zábavná a poučná (přinejmenším pro ty, co si chtějí dát v New Yorku v restauraci rybu v pondělí).

22.08.2013

Uzol Uzol Dominik Dán

Knihu bych přiřadil k těm "lepším" Dánovkám (i když je to relativní, celá série je velmi dobrá). Uzol sice nepřekypuje až tak akčním dějem jako jiné Dánovy knihy, ale protože jsem tu hnusnou blbou a špinavou dobu zažil, nějaké vzpomínky to ve mně vzbudilo...

30.01.2013 5 z 5

Hotel Babylon aneb Nechcete raději zůstat doma? Hotel Babylon aneb Nechcete raději zůstat doma? Imogen Edwards Jones

Právě čtu, už jsem v polovině, ale pořád jen popis, popis, nikde žádná zápletka??

15.07.2011 1 z 5

Ďáblova slza Ďáblova slza Jeffery Deaver

napínavá, dobře se čte, ale... to jak FBI vyřeší Kincaidovy problémy se soukromým očkem, s televizním zpravodajcem a nakonec i s jeho bývalkou,... s tím si autor teda moc práce nedal :))

15.07.2011 4 z 5

Věc cti Věc cti Jeffrey Archer

Všecko dobrý, napínavé, perfektní - až na útěk Scotta z mučírny sovětského velvyslanectví, to bylo fakt neuvěřitelné.

15.07.2011 4 z 5