avicha avicha komentáře u knih

Paganiniho duch Paganiniho duch Paul Adam

Kniha se mi líbila, pro své informace o hudbě (některé skladatle jsem znovu objevil na spotyfy). Klidný průběh příběhu a je bez potoku krve a zbytečného násilí.

24.03.2024

Umírající detektiv Umírající detektiv Leif G. W. Persson

Velice se mi kniha líbila.

01.01.2023 5 z 5

Most do záhrobí Most do záhrobí Jiří Houser

Velmi dobře vystavěný příběh. Uvěřitelně popsané osoby a nejednoznačnostdobra i zla. Možná mne to více zaujalo jako román než jen detektivka. Nemohl jsem se odtrnout právě pro neustálý boj některých postav který vedou sami v sobě.

31.10.2022 4 z 5

Kniha je napsána velmi zajímavou formou. Protože neumím francouzsky doufám, že alespoň nějaká kniha o které se autor zmiňuje bude přeložena do češtiny. Myslím, že každému přinese chvilku zamyšlení a zastavení mysli na dobu přítomnou.

28.12.2020 5 z 5

Limby a jeho první knížka Limby a jeho první knížka Martin Kubáč

Potřebuje být se svými dětmi naplno v krásném příběhu přečtěte jim tuto knihu

20.12.2020 5 z 5

Modlitba za mlčení Modlitba za mlčení Linda Castillo

Plně souhlasím s pepa4081, jen bych opakoval co tu bylo perfektně sepsáno.

01.01.2020 5 z 5

Jak se zavírají tuneláři Jak se zavírají tuneláři Václav Láska

Kniha by měla být povinná k přečtení, než se člověk začne rozčilovat proč to či ono u soudu nejde, když je vše jasné.

07.11.2019 5 z 5

Advokát Advokát Václav Láska

Velmi zajímavá kniha. Doporučuji k přečtení

07.11.2019 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Pokud od knihy čekáte jednoduchost a oddych tak stojí za to.

07.11.2019 4 z 5

Strach za oponou Strach za oponou Vilém Křížek

Velmi dobře zpracovaná atmosféra a prostředí německého divadla na sklonku století, která přináší mnoho zajímavých informací té doby. Včetně odkazu na periodika v knize zmíněná, která lze dohledat a o době se více dozvědět. Zápletka sama není vůbec špatná, ale na této knize jsem více ocenil atmosféru prostředí a doby. Velice rád si přečtu další knihu z pera tohoto autora

07.11.2019 4 z 5

Smrt má vůni inkoustu Smrt má vůni inkoustu Vilém Křížek

Zajímavě napsaná kniha, z přelomu století s autentickými prvky dané doby. Četla se velmi dobře. Těším se na další knihy autora

04.04.2019 4 z 5